Nepilni 45 000 eiro – Toyota lielākais hibrīda apvidnieks Highlander ir ieradies Latvijā (+ FOTO)

Pilnīgi jaunais Toyota Highlander ir jau pieejams pārstāvniecību salonos un izmēģinājuma braucieniem. Highlander ir pieejams tikai un vienīgi ar pilnā hibrīda AWD-i spēka piedziņu, papildinot Toyota plašo hibrīda SUV modeļu piedāvājumu – RAV4, C-HR un drīzumā gaidāmo B segmenta Yaris Cross.

Toyota jaunais premium modelis ir ar septiņām sēdvietām, visgarāko bagāžas nodalījumu šajā tirgus segmentā, visu riteņu piedziņu un spēju vilkt divu tonnu piekabi. Toyota jaunākās paaudzes pilnā hibrīda spēka piedziņa apmierinās visdažādākās vajadzības mūsdienu patērētājam, kurš tirgū lūkojas pēc premium kvalitātes liela SUV hibrīda.

Efektīvs visu riteņu piedziņas pilnais hibrīds

Ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi elektrificēto hibrīda automobiļu izstrādē Toyota ir uzkrājusi gana lielu pieredzi un zinātību, lai radītu līdz šim visjaudīgāko un reizē arī visekoloģiskāko SUV. Highlander pašuzlādes hibrīda sistēma ļauj ar elektrību vien braukt ātrumā līdz 125 km/h un ievērojamu procentuālo daļu nobrauktā laika neizdala nevienu gramu kaitīgo izmešu.

Highlander Hybrid ir aprīkots ar pilnīgi jauno 2,5 litru Hybrid Dynamic Force benzīna dzinēju, diviem elektromotoriem un ietilpīgu akumulatoru komplektu, kas kopumā hibrīda sistēmai nodrošina 248 ZS jaudu. Šāda kombinācija ļauj 100 kilometrus nobraukt ar vidēji 6,6 litru patēriņu, izplūdē radot tikai 149 g/km CO2 izmešu – tas ir vislabākais jaudas un CO2 izmešu attiecības rādītājs hibrīda automobiļu segmentā.

Septiņvietīgais Highlander hibrīda SUV ar visu riteņu piedziņu maksā no 44 900 €.

Automobilis ir izstrādāts uz jaunās TNGA-K platformas, kas padara Highlander par ļoti ietilpīgu, pielāgojamu un pilnvērtīgu septiņu sēdvietu SUV. Uz priekšu un atpakaļ bīdāmā otrā sēdekļu rinda nodrošina ērtu piekļuvi trešajai sēdekļu rindai, kas paredzēta diviem pieaugušajiem.

Nolokot trešās un otrās sēdekļu rindas atzveltnes, bagāžas nodalījuma tilpums pieaug līdz iespaidīgiem 1909 litriem.

Turklāt šis jaudīgais un ietilpīgais SUV spēj arī vilkt līdz divām tonnām smagu piekabi.

Augsts drošības līmenis jau standartā

Drošība ir viena no Toyota augstākajām prioritātēm, tādēļ Toyota Safety Sense aktīvās drošības sistēmas, kas palīdz autovadītājam dažādās situācijās uz ceļa, Highlander modelim ir pieejamas jau standarta aprīkojumā pat bāzes versijai.

Jaunākās paaudzes Toyota Safety Sense ietver sadursmes novēršanas sistēmu (PCS) ar aktīvo stūres kontroli, lai novērstu sadursmes iespējamību, gājēju noteikšanas funkciju diennakts gaišajā un tumšajā laikā, kā arī riteņbraucēju noteikšanu gaišā laikā. Tāpat šajā komplektā ir adaptīvā kruīza kontrole (ACC) ar ceļa zīmju atpazīšanas palīgsistēmu (RSA), joslas sekošanas funkciju (LTA) un brīdinājumu par izbraukšanu no joslas (LDA), kā arī automātisko tālo gaismu funkcija (AHB).

Foto: Publicitātes attēls

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.