635 Zs par 180 000 eiro – BMW piesaka jaudīgāko M modeli savā vēsturē (+ FOTO)

BMW iepazīstinājis ar jaudīgāko M modeli savā vēsturē. Tas ir četrvietīgais sedans M5 CS, kas Vācijas tirgū maksās 180 400 eiro.

BMW M5 CS aprīkots ar 4,4 litru V8 M TwinPower Turbo motoru, kas tam nodrošina 635 Zs. Komplektā ar astoņu pakāpju Steptronic automātisko pārnesumkārbu un M xDrive pilnpiedziņu automašīna 100 km/h sasniedz 3,0 sekundēs, bet maksimālais ātrums ir 305 km/h.

No nākamā jaudīgākā modeļa M5 Competition (625 Zs), kas 100 km/h sasniedz par 0,3 sekudēm vēlāk, M5 CS atšķiras ar 70 kg vieglāku konstrukciju, kas panākts izmantojot oglekļa šķiedras kompozītmateriālus (motora pārsegs, sēdekļu šāles). Kalti 20 collu riteņi ir jau standarta aprīkojuma daļa, tāpat kā oglekļa šķiedras keramikas bremžu sistēma, oglekļa šķiedras spliteris, aizmugures spoileris un M Sport izplūdes sistēma.

Vizuāli jaudīgākais modelis ar šķiras ar zeltītas krāsas akcentiem un sarkanām bremžu skavām, bet salonā būs M Alcantars sporta stūre ar pārslēgšanās svirām, CS logotipiem uz priekšējā paneļa un starp aizmugures sēdekļiem.

Vēl viena nianse ir dienas gaitas lukturi, kuru sekcijas spīd parastajā baltajā krāsā līdz brīdim, kad tiek ieslēgtas tuvās un tālās gaismas, nomainot krāsu uz dzeltenu.

Modelim rezervēti ekskluzīvi krāsu varianti ar nosaukumiem Brands Hatch  Gray un Deep Green.

Pieminot tehniskās nianses jāatzīmē M8 Gran Coupe līdzīgs šasijas regulējums, aktīvais aizmugurējās ass M diferenciālis un Road, Sport un Track  režīmi, ko aktivizē ar M Sport pogu.

Piebildīsim, ka M5 standarta modelis ar 600 Zs jaudu Vācijā maksā 120 900 eiro, kamēr par 625 Zs jaudīgo M5 Competition prasīs 129 900 eiro.

Foto: Publicitātes attēls

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.