Jaunais Isuzu D-Max kļūst pieejams Eiropā (+ FOTO)

Japānas autobūves kompānija dažos Eiropas valstu tirgos uzsākusi pikapa Isuzu D-Max jaunākās paaudzes modeļa tirdzniecību. Vācijā tas maksās vismaz 28 990 eiro.

Isuzu D-Max pirmā paaudze tirgū nonāca 2002.gadā, 2012.gadā startēja otrā paaudze, bet tagad klāt jaunākā izlaiduma modelis, kas tiek piedāvāts ne tikai dažos ES valstu tirgos, piemēram, Portugālē, Čehijā, Vācijā, Austrijā u.c., bet arī Ukrainā, Baltkrievijā un Krievijā.

Saskaņā ar Isuzu teikto, virsbūve un šasija ir ļoti pārveidota, lai uzlabotu izturību, veiktspēju un mobilitāti bezceļa apstākļos. Ražotājs pārveidojis piekari, kā arī 1,9 litru turbodīzeli, kas tagad atbilst Euro 6d emisiju standartam. Jaunās paaudzes pikaps var vilkt līdz 3,5 tonnām smagu piekabi, bet kravnesība ir līdz 1230 kg. 5,3 m garais pikaps aprīkots ar 1,9 litru dīzeļdzinēju, kas attīsta 164 Zs un 360 Nm un var darboties kombinācijā ar sešu pakāpju manuālo vai automātisko pārnesumkārbu.

D-Max būs pieejams ar parasto, paplašināto vai dubulto kabīni, L, LS, LSE aprīkojuma versijās un vēl vienā – visdārgākajā komplektācijā V-Cross. Par atbalstu vadītājam gādās vairāk nekā 20 dažādi elektroniskie palīgi, sistēmas un tehnoloģijas.

Bāzes modelis D-Max L būs aprīkots ar kruīzkontroli, tālo gaismu automātiku, lietus sensoru, joslas uzturēšanas palīgsistēmu, aklā leņķa asistentu, ceļa zīmju atpazinēju un ārkārtas bremzēšanas sistēmu.  LS pievieno elektriski pieslēdzamu diferenciāļa bloķētāju, sēdekļu apsildi un parkošanās palīgsistēmu aizmugurē, bet vēl vairāk komforta un aprīkojuma pircējs saņem, ja izvēlas arī Double un Space Cab variantā pieejamo LSE komplektāciju ar 7 collu multimedijiem, DAB radio, bezvadu Android Auto un Apple CarPlay, divzonu klimatkontroli, Bi-LED lukturiem, LED dienasgaitas lukturiem un 18 collu alumīnija riteņu diskiem.

Ar Double Cab kabīni aprīkotais flagmanis V-Cross atšķiras ar pelēkas metālikas riteņu arku uzlikām, spoguļu korpusiem, durvju rokturiem, radiatora resti un apakšas aizsargiem, bet aprīkojumā būs multimediju iekārta ar 9 collu ekrānu, astoņi skaļruņi, salons ar ādas apdari un melniem griestiem.    

Foto: Publicitātes attēls

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.