ASV atrod pamestu auto dīlercentru (+ VIDEO)

ASV, Ziemeļkarolīnā uziets pamests automobiļu dīlercentrs, kas savu darbību pārtraucis jau 2015.gadā.

Kā noskaidrojis izdevums The Drive, likteņa varā atstātais uzņēmums piederējis amerikānim Robertam Koljeram, kurš bija Collier Motors dibinātājs.

Uzņēmums dibināts vēl pagājušajā gadsimtā un tirgojis Chevrolet automobiļus. Vēlāk kompānija kļuva par American Motors Corporation oficiālo izplatītāju, bet astoņdesmito gadu beigās, kad AMC nokļuva Chrysler paspārnē, Koljers pārveidoja uzņēmumu par AMC lietoto automobiļu tirgotavu.

Ziedu laikos uzņēmēja īpašumā bija reti sastopamie Rambler Rebel kabrioleti, Nash-Healey sporta automašīnas, Alabamas Sabiedriskās drošības departamenta Javelin patruļauto un pat Berija Goldvotera 1969. gada AMX.

1992.gadā Koljers zaudēja savu uzticamāko mehāniķi un sākoties paša veselības problēmām, arī biznesa lietas strauji gāja uz leju.

 Amerikāņa firma darbojās līdz 2015. gadam, lai gan šajā laikā automašīnu tirdzniecības centra galvenā ēka jau bija sabrukusi. Pats Koljers nomira 2018. gadā, bet tiesības uz viņa firmu, kas faktiski pastāv tikai uz papīra, pārgāja viņa dēlu īpašumā. Dēli izlēma neiet tēva pēdās, kaut gan formāli automašīnu dīlercentrs darbu turpina arī tagad.

Šobrīd daļēji sagrautā un aizaugušā dīlercentra teritorijā uzglabājas aptuveni 100 klasisko amerikāņu automobiļu.

Foto: Ekrānbilde no facebook.com/kevin.kuczynski1

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.