Cupra laiž klajā jaudīgā Formentor bāzes modeli (+ FOTO)

Seat augstās veiktspējas marka papildinājusi jaudīgā krosovera Formentor motoru piedāvājumu ar bāzes versiju.

Līdz šim Cupra Formentor varēja iegādāties ar 310 Zs jaudīgu četrcilindru turbomotoru, bet tagad agregātu saimi papildina bāzes versija ar 1,5 litru TSI benzīna motoru.

Šāds agregāts attīsta 150 Zs jaudu un 250 Nm griezes motoru, nodrošinot pieeju jaudīgā krosovera piedāvājumam jau par 30 696 eiro, ja pircējs izvēlēsies kombināciju ar sešpakāpju manuālo pārnesumkārbu, savukārt 32 451 eiro tiks prasīti tad, ja pasūtīts variants ar septiņu pakāpju DSG kārbu.

100 km/h Formentor bāzes modelis sasniedz 8,9 sekundēs, bet vidējais degvielas patēriņš ir 5,4-5,5 litri uz 100 km.

Standartaprīkojumā ir 18 collu vieglmetāla diski, daudzfunkcionāla sporta stūre, augstas kvalitātes krāsā “Sharp textile” apdares melni sporta sēdekļi, tonēti aizmugures stikli, trīs zonu Climatronic klimatkontrole, bezatslēgas Kessy Go pieejas funkcija un multimediju iekārta ar 10 collu ekrānu. 10,25 collu ciparu mērinstrumenti ļauj vadītājam vienmēr izcelt vissvarīgāko informāciju – izvēloties, piemēram, motora apgriezienu rādītāju kā centrālo elementu.

Bāzes modeļa komplektācijā arī joslu maiņas asistents, Front Assist palīgsistēma ar pilsētas avārijas bremzēšanas funkciju, automātiskās gaismas, noguruma kontroles asistents un ārkārtas palīdzības izsaukšanas funkcija.

Foto: Publicitātes attēls

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.