Bentley laiž klajā vieglāku un veiklāku Flying Spur (+ FOTO)

Britu kompānija Bentley izstrādājusi jaunu Flying Spur versiju – V12 motors aizstāts ar V8, kas kopā ar vieglāku konstrukciju nodrošina labāku vadāmību un manevrētspēju.

Bentley piedāvā alternatīvu 635 Zs W12 motoram – versiju ar V8, kas ir mazāk jaudīga, taču vairāk piemērota sportiskākai vadīšanai. Šāds automobilis ir 100 kg vieglāks un aprīkots ar 4,0 litru V8 no Continental GT. Motors, kas tiek montēts arī Porsche Panamera un Cayenne, attīsta 550 Zs (700 Nm) un darbojas kombinācijā ar astoņu pakāpju automātisko pārnesumkārbu, nodrošinot paātrinājumu līdz simtam 4,1 sekundē, kā arī maksimālo ātrumu 318 km/h. Jaunā versija gan atpaliek pēc dinamikas rādītājiem no W12 (3,8 sekundes, 333 km/h), toties ir vieglāka, veiklāka un ekonomiskāka.

Sportiskāka vadāmība tiek panākta izmantojot jaunu adaptīvo pneimopiekari, Torque Vectoring by Brake, braukšanas programmas, piestūrējošos aizmugures riteņus un Bentley Dynamic Ride 48V šķērsstabilizācijas sistēmu.

Flying Spur V8 tiks piedāvāts četru un piecu sēdvietu konfigurācijā, ar sev raksturīgo grezno apdari, komfortu un iespējām.

Cenu ražotājs vēl neatklāj, taču zināms, ka pie klientiem V8 dosies vēl 2020.gadā.  

Foto: Publicitātes attēls

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.