Opel modernizējis krosoveru Crossland (+ FOTO)

Opel modernizējis Crossland X krosoveru, kas turpmāk būs pazīstams bez burta “X”.

Modernizācijas gaitā Crossland pazaudējis “X” burtu nosaukumā, taču ieguvumu ir daudz vairāk. Jauno modeli varēs atpazīt pēc izmainītās priekšpuses, kas tagad lepojas ar Visier (vāciski) vai Vizor (angliski) elementu – radiatora resti, kas vizuāli sapludināta ar lukturiem un ietver kompānijas logotipu centrā. Pie Vizor noformējuma pirmais tika krosovers Mokka, bet turpmāk tas kļūs par atpazīšanas zīmi visiem Opel 2020.gada modeliem.

Aizmugurē Crossland izceļas ar tonētiem lukturiem un melnu High Gloss Black (kopā ar jumtu) bagāžnieka vāku. Automašīna apveltīta ar apakšas aizsargiem priekšā un aizmugurē (Ultimate komplektācijai – sudrabkrāsas), LED miglas lukturiem (Ultimate un Elegance komplektācijai – hroma ietvaros), hromētām sliekšņu uzlikām (Ultimate) un jauna dizaina vieglmetāla riteņu diskiem.

Pievienota jauna komplektācija GS Line+, kas ietver 17 collu vieglmetāla riteņu diskus, melnu jumtu, AGR sertificētos īpaši muguru saudzējošos priekšējos sēdekļus, LED lukturus aizmugurē, krāsu shēmu ar melniem un sarkaniem akcentiem.

Modernizētajam Crossland uzlabota šasija un stūres iekārta, bet no jaunā gada sākuma kļūs pieejama adaptīvā vilkmes kontroles sistēma IntelliGrip ar pieciem braukšanas režīmiem: Normal / On-Road, Snow, Mud, Sand un ESP Off.

Vadītāja rīcībā arī multimediju iekārta ar 8 collu ekrānu, bezvadu uzlāde viedtālrunim, OpelConnect ar navigācijas atbalstu tiešsaistē. Aprīkojumā var būt arī adaptīvie diožu lukturi ar līkumu izgaismošanu un automātisko tālo gaismu funkciju, projekcijas displejs, sistēma, kas brīdina par iespējamo sadursmi ar priekšā braucošo un automātiskās bremzes, brīdinājums par vadītāja nogurumu un izbraukšanu no savas joslas, 180 grādu atpakaļskata kamera, uzlabota parkošanās palīgsistēma, aklā leņķa asistents abos spoguļos, ceļazīmju atpazinējs, kruīzkontrole.

Tāpat kā agrāk, arī modernizētais Crossland ir aprīkots ar proporcijās 60/40 dalāmu aizmugures sēdekli, ko var pārbīdīt par 150 mm, palielinot bagāžas nodalījuma ietilpību no 410 līdz 520 litriem. Nolaižot aizmugures sēdekļa atzveltni, iegūstams maksimālais kravas telpas tilpums – 1255 litri.

Modernizētais Opel Crossland jau 2021.gada sākumā būs pieejams markas dīlercentros.

Foto: Publicitātes attēls

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.