No 19 990 eiro – Īsāks, vieglāks un arī ar elektrību – Opel prezentē jauno Mokka (+ FOTO)

Vācijas autobūves kompānija Opel atklājusi informāciju par jaunās paaudzes krosoveru Mokka, kas kļuvis īsāks, vieglāks un būs pieejams arī pilnībā elektriskā versijā.

Jaunās paaudzes modeļa garums ir 4150 mm – par 125 mm mazāk, taču garenbāze palikusi nemainīga, vai, ja pavisam gribam būt precīzi, tad pieaugusi par 2 mm, sasniedzot 2,56 m. Bagāžas nodalījuma tilpums ir 350-1105 litri, bet konstrukcijas svars samazinājies par veseliem 120 kg.

Krosovera izskats nav noslēpums jau kopš vasaras sākuma. No priekšteča tas atšķiras ar lukturiem un radiatora režģi, kas apvienoti vienotā elementā, aizsākot stilu, kas tiks izmantots arī citu Opel jaunumu veidošanā. Izceļas arī virsbūves divkrāsu noformējums ar kontrastējošiem elementiem, kurus var izvēlēties dažādās kombinācijās, paplašinot individualizācijas iespējas tikai sava, unikāla krāsojuma izvēlei.  

Salonā būs Pure Panel kokpits ar 12 collu ciparu mērinstrumentiem un septiņu vai 10 collu multimedijiem atkarībā no versijas.

Pieejamā aprīkojuma sarakstā ietilpst viedtālruņa bezvadu uzlāde, vadītāja sēdeklis ar masāžas funkciju, adaptīvie LED matricas lukturi, kruīza kontrole, joslu uzraudzības sistēma un aizmugures skata kamera ar 180 grādu skata leņķi.

Eiropas tirgū jauno Mokka varēs nopirkt ar 1,2 litru 100 vai 130 Zs benzīna, kā arī 1,5 litru 110 Zs dīzeļdzinēju kombinācijā ar priekšējo riteņu piedziņu, 6MK vai 8AK pārnesumkārbu. Ražotāja norādītais degvielas patēriņš pēc WLTP cikla ir 4,5 un 4,8 litri benzīna versijām, 3,8 litri dīzelim.

Elektriskais Mokka-e, kas tika prezentēts agrāk, aprīkots ar 136 Zs jaudīgu motoru un 50 kWh akumulatoru, kas ļaus nobraukt līdz pat 324 km.

Lai uzlādētu Mokka-e akumulatoru līdz 80 procentiem, pietiks ar pusstundu.

Vācijas tirgū jauno Mokka sagaidīsim 2021.gada sākumā. Vācijas tirgū bāzes versija maksās nepilnus 20 000 eiro, par elektrisko modeli prasīs nepilnus 33 000 eiro (neskaitot atlaides).

Foto: Publicitātes attēls

Foto: Publicitātes attēls

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.