Jeep parāda pirmo jaunā Grand Wagoneer attēlu

ASV apvidus automobiļu ražotājs Jeep publicējis pirmos Jeep Wagoneer/Grand Wagoneer attēlus. Zināms, ka modelis ar atkal apritē atgriezto nosaukumu kļūs par markas flagmani.

Jeep publicējis divus jaunā Jeep Wagoneer/Grand Wagoneer attēlus – vienā redzama emblēma ar amerikāņu karogu, otrā – dzinēja iedarbināšanas poga.

Zināms, ka jaunais Wagoneer tiks ražots uz pikapa RAM 1500 platformas, iegūs rāmja konstrukciju un līdzīgu agregātu komplektu. Tas nozīmē, ka bāzes versiju varētu aprīkot ar 309 Zs (365 Nm) V6 motoru, kam palīdz eTorque sistēma uz 48V bāzes, bet jaudīgākā versija iegūtu HEMI V8 ar 5,7 litru tilpumu, kas attīsta 401 Zs (556 Nm). Motoru izvēli kuplinātu trīslitru dīzelis un astoņu pakāpju automātiskā pārnesumkārba, kas var sadarboties ar visiem minētajiem spēka agregātiem. Piedziņa – uz aizmugures vai visiem riteņiem.

Apvidus auto salonu ar trim sēdekļu rindām iekārtos, izmantojot dārgākus apdares materiālus nekā citiem Jeep, piedāvājot augstvērtīgāku audio sistēmu, izklaides kompleksu aizmugurējiem pasažieriem, kā arī plašu elektronisko palīgu klāstu. To vidū var būt aktīvā kruīza kontrole, joslu uzturēšanas sistēmas un neredzamo zonu uzraudzība.

Paredzams, ka jaunais Wagoneer maksās 50-60 tūkstošus dolāru, bet ražošana varētu sākties 2021.gada vasarā.

Foto: Ekrānbilde no twitter.com/jeep

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.