Atjaunotais Lister atgādina par elektrisko superauto Storm (+ FOTO)

Atjaunotais britu zīmols Lister publicējis kupejas Storm skiču attēlus, atgādinot par saviem plāniem augstākās raudzes superauto segmentā.

Oriģinālais Lister Storm tika ražots 90.gados, bija izgatavots uz Jaguar XJR-9 bāzes un komplektēts ar 7.0 litru 12-cilindru motoru, kas attīstīja 554 Zs (790 Nm).100 km/h spēja sasniegt automašīna sasniedza 4,1 sekundē un varēja paātrināties līdz 335 km/h, kas tai deva ātrākā četrvietīgā ielu satiksmei paredzētā automobiļa godu.

2014.gadā Lister paziņoja, ka iecerējis ar V12 iekšdedzes dzinēju vai hibrīdiekārtu apgādātu kupeju, kas attīstīs aptuveni 1000 Zs un varēs konkurēt ar augstākās raudzes varenauto, ieskaitot Pagani, McLaren un Koenigsegg.

Šis plāns netika realizēts, taču Lister tas nemulsina un kompānija paziņojusi par jaunākajām iecerēm – elektriskās piedziņas kupeju, kas varētu mest izaicinājumu vēl vienam britu sportisko auto ražotājam Lotus un konkrēti – 2000 Zs jaudīgajam hiperauto Lotus Evija.  

Detalizētāku informāciju par elektrisko Storm ražotājs vēl nesniedz, lai gan daži mediji ziņo, ka kompānija plāno uzbūvēt ne vairāk par sešām mašīnām gadā, par katru prasot 2 miljonus mārciņu (2,3 miljoni eiro).

Foto: Ekrānbilde no Twitter.com/hashtag/listerstorm

Dalies:

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.