GM pastāsta par 1000 Zs jaudīgo elektrisko Hummer pikapu

General Motors pastāstījis vairāk par savu 1000 zirgspēku pikapu, ko kompānija grasās prezentēt 20. maijā.

Elektriskais Hummer startēs ar zīmola GMC izkārtni. Savā jaudīgākajā versijā pikaps tiks aprīkots ar trim elektromotoriem, attīstīs 1000 Zs jaudu, 100 km/h sasniegs aptuveni trīs sekundēs un ar pilnībā uzlādētu akumulatoru nobrauks līdz 650 km.

GM vadība atzīmē, ka GMC Hummer EV tiks piedāvāts arī citās, pieejamākās versijās – ar dažādiem elektromotoriem un dažādu jaudu akumulatoriem.

Elektriskā Hummer pirmizrāde notiks 2020. gada 20. maijā. Pikapu ražos Detroit / Hamtramck rūpnīcā, kura modernizācijā GM ieguldīs 2,2 miljardus dolāru. Saskaņā ar provizoriskiem datiem, GMC Hummer EV ražošana tiks sākta 2021. gadā. Pēc tam uz konveijera tiks likta apvidus auto Cadillac Escalade elektriskā modifikācija un GMC Sierra pikapa elektriskās piedziņas modelis.

GMC Hummer EV konkurēs ar Tesla Cybertruck, kas arī būs pieejams trīs versijās: ar vienu, diviem un trim elektromotoriem. Tesla pikapa bāzes versija 100 km/h sasniedz 6,5 sekundēs, bet modelis ar trim motoriem – 2,9 sekundēs, spējot paātrināties līdz 210 km stundā. Ražotājs norādījis, ka Cybertruck gaitas rezerve sniedzas no 400 līdz 800 km atkarībā no versijas.

Foto: Publicitātes attēls

Dalies:

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *