Opel pastāsta par atjaunoto Insignia (+ FOTO)

2020.gada janvārī Opel prezentēs modernizēto Insignia. Vidējās klases modelis tiks piedāvāts divās versijās – ar liftbeka un universāla virsbūvēm.

Opel pastāstījis par modernizēto Insignia, kas savu oficiālo pirmizrādi svinēs 2020.gada janvārī, Barselonas autoizstādē. Ražotājs norāda, ka atjauninātais modelis iegūs nedaudz platāku radiatora resti un jaunas formas lukturus ar izmainītu grafisko zīmējumu, proti – dienasgaismas tagad būs novietotas apakšā (agrāk – augšā). Jauna forma arī aizmugures lukturiem un abiem bamperiem, bet izstieptie, taisnstūrveida izpūtēja uzgaļi, kas agrāk greznoja vien universāla Sports Tourer aizmuguri, tagad pieejami arī liftbekam Grand Sport.

Opel uzsver, ka modernizētajai Insignia uzstādīta īpaši smalka apgaismes tehnika – IntelliLux LED Pixel Light lukturi ar 168 gaismas diožu elementiem (agrāk 32).

Šiem lukturiem ir vairāki darbības režīmi, kas uzlabo redzamību sliktos laika apstākļos, pagriezienos, uz ātrgaitas maģistrālēm un pat novietojot mašīnu stāvvietā. Modernizētās Opel Insingnia aprīkojums uzlabots ar jaunu atpakaļskata kameru un vairāku variantu multimediju sistēmu, kurai ir Apple CarPlay un Android Auto atbalsts. Par piemaksu pieejami ergonomiski priekšējie sēdekļi un viedtālruņa bezvadu uzlāde.

Elektronisko palīgu klāstā palīgsistēma, braucot atpakaļgaitā (brīdina par šķēršļiem, kas tuvojas no sāniem un aizmugures), automātiskā bremzēšanas sistēma ar gājēju atpazīšanas funkciju, adaptīvā kruīzkontrole un ceļa zīmju atpazinējs, parkošanās palīgsistēma. E-Call ārkārtas palīdzības sistēmu var aktivizēt manuāli vai automātiski, kas notiks tad, ja automašīna piedzīvos nopietnu avāriju.

Latvijā Opel flagmaņa aktuālais modelis pieejams par cenu, kas sākas no 22 100 eiro (liftbeks) un 23 100 (universāls).

 

Foto: Publicitātes attēls

Dalies:

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.