Jaunais Cadillac Escalade iegūs jaudīgo versiju ar Corvette motoru

Cadillac Escalade jaunās paaudzes modelis, kas dīleru salonus sasniegs nākamgad, varētu iegūt jaudīgo versiju ar Chevrolet Corvette motoru.

Milzīgais apvidus auto Cadillac Escalade varētu iegūt īpaši jaudīgu versiju ar motoru, kas tiek izmantots aizokeāna muskuļauto Chevrolet Camaro ZL1 un Corvette Z06.

Kompānijai tuvu stāvoši avoti apgalvo, ka zaļā gaisma projektam dota vēl 2018.gadā, kad kompānijas galvgalī atradās Johans de Naisone. Ja tā, tad Escalade entuziasti drīzumā var gaidīt jaudīgo modeli ar 6,2 litru V8 LT4 motoru, kas pārsniegs 600 Zs. Precīzas informācijas par jaudu vēl nav, taču Corvette tas attīsta 659 Zs un 881 Nm.

Nākamās paaudzes Escalade izgatavos uz GMT T1XX platformas, kas izstrādāta pilnizmēra pikapiem un lielajiem apvidus automobiļiem, piemēram, Chevrolet Silverado. Neskaitot jau pieminēto V8 LT4, Escalade motoru izvēlē arī Blackwing 4.2 astoņcilindru dzinējs, kas jaudīgā sedana CT6-V motortelpā attīsta 557 Zs un 850 Nm.

Pašreizējās paaudzes Cadillac Escalade ir apritē kopš 2015.gada. 5,1 m garais apvidnieks aprīkots ar 6,2 litru V8, kas attīsta 426 Zs un 621 Nm. Kopš 2017.gada to kombinē ar 10 pakāpju automātisko pārnesumkārbu,

Foto: Publicitātes attēls

Dalies:

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.