Audi Q3 jaunā paaudze gandrīz bez maskas

Auto jaunumu mednieki karstajā Spānijā pamanījuši jaunās paaudzes Audi Q3 krosoveru, kas dienvidzemes asfalta ceļos slīpē tehniku un gatavojas prezentācijai, kam jānotiek jau šovasar.

Pirmā Q3 paaudze startēja 2011.gadā, taču pēc septiņiem gadiem pienācis laiks nomaiņai un restartam ar jaunu tehniku.

Volkswagen koncerna MQB platforma samazina svaru, izbrīvē vairāk vietas iekšpusē un ļauj pārkārtoties uz jaunu tehniku. Vācu mediji raksta, ka jaunajā paaudzē Q3 būs 4,45 m garš (+ 6 mm), riteņu bāze pieaugs līdz 2,65 m (+5 mm), bet bagāžas nodalījuma tilpums – par 35 litriem (turpmāk 400 l).

Žestu vadību multimedijiem, automātisko parkošanās palīgsistēmu un automātiskās braukšanas sistēmu Audi šim modelim vēl nepiedāvās, toties Head-up projekcijas displeju un ciparu mērinstrumentus varēs atrast papildaprīkojuma sarakstā.

Trīscilindru motoru piedāvājumā nebūs, toties divi īpaši jaudīgi pieccilindru agregāti gan. Viens no tiem attīsta 340 Zs un tiks uzstādīts SQ3, bet otrs – 400 Zs un tiks iebūvēts Q3 RS modelim.

Spēcīgākais divlitru benzīnnieks tagad attīstīs 252 Zs, bet jaudīgākais dīzelis – 204 Zs (agrāk 184 Zs). Q3 motoru klāstu papildinās uz Volkswagen agregātu bāzes radīts Plug-in hibrīds, kas šajā gadījumā varēs lepoties ar 220 Zs kopējo jaudu un pateicoties Mildhybrid tehnoloģijai nelielus atstatumus varēs veikt elektriskā režīmā. Iespējams arī pilnībā elektrisks Q3 ar E-Golf tehnisko pildījumu, taču par šādu modeli Audi vēl nav izlēmis.

Autobild.de domā, ka jaunās paaudzes Audi Q3 prezentācija varētu notikt jau šovasar, tirgū to sagaidīsim līdz gada beigām, bet cena, visticamāk, nebūs zemāka par 30 000 eiro.

 

Foto: Ekrānšāviņš

Dalies:

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.