“Aerosmith” līdera “Venom GT” pārdevuši zemāk par iegādes cenu (+ video; foto)

Grupas “Aerosmith” līdera Stīvena Tailera varenauto “Hennessey Venom GT Spyder” pārdots “Barrett-Jackson” izsolē par 800 000 dolāru, ka ir par 300 000 dolāru mazāk nekā mūziķis par to samaksāja 2012.gadā.

Šajā gadījumā gan tam ir otršķirīga nozīme, jo visa summa tik un tā aiziet Stīvena Tailera labdarības fondam “Janie`s Fund”.

Mūziķa “Venom GT” ir viens no pieciem varenauto, ko “Hennessey” izlaida kā 2013.gada modeli un pirmais – kā vaļējā modifikācija “Spider”. Automobilis atšķiras ar integrētu drošības karkasu un jaudīgāku V8 motoru, kura 1244 zirgspēku skaits sakrīt ar masas kilogramu (1244 kg) skaitu.

Pie citām konkrētā eksemplāra atšķirības pazīmēm jāpieskaita “JL Audio” audio sistēma, ko palīdzējis noregulēt Aerosmith skaņu inženieris Dēvids Franžioni, salona apdare ar sarkanu diegu nošuvumu, kā arī sēdekļu aizmugures greznojums, kas kopē vienu no Tailera ķermeņa tetovējumiem.

Atgādināsim, ka 2016.gada pavasarī “Venom GT Spyder” uzstādīja pasaules ātruma rekordu automašīnām ar vaļējā tipa virsbūvi. Rekorda braucienā piedalījās eksemplārs ar 1451 Zs jaudīgu motoru, kas sasniedza 427,5 km/h. Tikai vēlāk atklājās, ka pirms starta no ierindas izgājis viens no trim degvielas sūkņiem, kā rezultātā “Spyder” zaudējis aptuveni 300 Zs no sava kopējā zirgspēku skaita.

 

Foto: Publicitātes attēls

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.