Elektriskā “Jaguar” (no 2018.g) pamatā būs “I-Pace” koncepts (+ foto)

I-PACE konceptauto ir kas vairāk par tikai koncepciju. Tas ir ieskats Jaguar pirmajā sērijveida automobilī, kura jaudas apgādi nodrošina akumulators, parādot apņemšanos radīt elektriskos automobiļus, kas nodrošinās to vadītājiem patiesu aizrautību.

Jaguar iegulda jaunākajās bezizmešu tehnoloģijās un palīdz vadītājiem labāk izprast elektriskos automobiļus.

I-PACE konceptauto piešķirs elektriskajiem automobiļiem aizraujošo Jaguar sniegumu. Jaguar I-PACE  pirmais elektriskais automobilis būs pieejams no 2018. gada otrās puses un nodrošinās 700 Nm lielu tūlītējo griezes momentu, 400 ZS un paātrinājumu no 0 līdz 100 km/h aptuveni 4 sekundēs. Nākamās paaudzes tehnoloģijas un uz nākotni orientētais dizains kopā rada automobili bez izmešiem ar nepārprotamu Jaguar braukšanas pieredzi.

Tūlītējs griezes moments piedāvā elpu aizraujošu paātrinājumu taisnā līnijā. I-PACE konceptauto kā īsts Jaguar izmanto savu spēku arī dažādās citās braukšanas vidēs. Ar pilnpiedziņas stabilitāti un sporta automobiļa izveicību I-PACE konceptauto iedvesmo uz pārliecinošu braucienu uz visām ceļa virsmām un visos laikapstākļos.

I-PACE konceptauto ir konstruēts un būvēts, lai izmantotu elektrisko automobiļu piedāvātās jaunās iespējas. Viss ir radīts īstai aizrautībai – no inovatīvās alumīnija uzbūves proporcijām līdz dinamiskajai vadāmībai un ikdienas lietojuma praktiskumam.

Iekšpusē I-PACE konceptauto ir vienlīdz plašs un sportisks. Zudusi vajadzība izvietot iekšdedzes dzinēju nodrošina īpaši daudz vietas salonā ar pieciem pilnizmēra sēdekļiem un bagātīgu vietu kājām aizmugurē sēdošajiem pasažieriem.

Ar piecvietīgo salonu, kas ir gan izsmalcināts, gan sportisks, pateicoties ekskluzīviem materiāliem un attīstītām tehnoloģijām, I-PACE konceptauto nodrošina īpašu atmosfēru jau tajā brīdī, kad atverat durvis. Tā nefiksētā viduskonsole un panorāmas jumts apvienojas, lai radītu gaišu un gaisīgu salonu, kas izceļ īpašo salona pakotni.

“Mūsu izaicinājums bija konstruēt un uzbūvēt elektrisko automobili, kas ir nepārprotami Jaguar – automobili, kas parādīs, ka elektriskais automobilis var būt autobraucēja automobilis, un iepriecinās maņas.”

Aiens Kallums (Ian Callum), dizaina nodaļas direktors

I-PACE konceptauto dramatiskais, izteiksmīgais izskats ar aerodinamisko dzinēja pārsega gaisa savācēju, vienlīmeņa durvju rokturiem un pārliecinošajiem gaisa kanāliem maksimāli palielina elektriskā automobiļa darbības attālumu un palīdz tam efektīvi šķelt gaisu.

I-PACE konceptauto nodrošina iesaisti bez piepūles, izmantojot četrus ekrānus, kas ērti pakārtoti vadītājam. Viduskonsolē ir divi informācijas un izklaides skārienekrāni, savukārt automobiļa informācija tiek attēlota atsevišķi aiz stūres. Pilnkrāsu Head Up displejs neuzbāzīgi attēlo būtiskāko informāciju uz automobiļa vējstikla.

I-PACE – DARBĪBAS ATTĀLUMS

Ar vienu uzlādi I-PACE konceptauto var mērot vairāk par 500 km.*

SNIEGUMS

Tā tūlītējais griezes moments, pilnpiedziņas spējas un aerodinamiskais dizains ļauj I-PACE konceptauto panākt sporta automobiļa cienīgu paātrinājumu, sasniedzot 100 km/h aptuveni 4 sekundēs**.

AKUMULATORS

I-PACE darbības attālumu nosaka tā augsto tehnoloģiju litija jonu akumulators ar 90 kWh** jaudu.

JAUDA

Ar 700 Nm lielu tūlītējo griezes momentu I-PACE konceptauto divi elektromotori kopā saražo 400 ZS jaudu.**

IZMĒRI

5 pilnizmēra sēdekļi

Aizmugurējais bagāžas nodalījums: 530 litri

Priekšējais bagāžas nodalījums: 36 litri

Izmērs: 4680 mm (G) x 1560 mm (A) x 1890 mm(P)*

UZLĀDE

I-PACE konceptauto var panākt 80% uzlādi 90 minūtēs, izmantojot 50 kW līdzstrāvas ātro lādētāju.**

*ES NEDC pārbaužu cikls

** Visi paātrinājuma, jaudas, ātruma, darbības attāluma un uzlādes rādītāji ir ražotāja aplēses, balstoties uz publicēšanas brīdī pieejamo informāciju. Ražotie automobiļi pirms izlaišanas tiks pārbaudīti un sertificēti, un pirms pasūtījumu veikšanas būs pieejami oficiālie rādītāji.

Foto: Publicitātes attēls

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.