Sporta auto “Mitsubishi Eclipse” atdzims kā krosovers

Japānas autobūves kompānija “Mitsubishi” izmantos līdz 2011.gadam ražotā sporta auto “Eclipse” nosaukumu, lai laistu tirgū jaunu modeli, kas iekļausies SUV segmentā.

Jaunais modelis tiks izgatavots uz apvidus auto “Outlander” platformas, iegūs stingrāku šasiju un daudzsviru piekari aizmugurē. Pagaidām netiek atklāts, kāda piekares shēma tiks izmantota priekšā (“Outlander” iebūvēti “McPherson” statņi ar šķērsstabilizatoru), toties pilnīgi droši varot runāt par diviem motoriem, kas tiks piedāvāti jaunā krosovera pircējiem.

Viens no tiem būs 1,5 litru benzīna motors ar turbīnu, otrs – dīzeļdzinējs ar 2,2 litru darba tilpumu. Savukārt transmisiju sarakstā būs gan manuālā un automātiskā pārnesumkārba, gan arī variators. Dzinēju jauda tiek turēta noslēpumā, lai gan sarunā ar žurnālistiem, viens no “Eclipse” projekta vadītājiem izteicies, ka benzīna motors varētu attīstīt aptuveni 120 Zs jaudu un 200 Nm griezes momentu.

Jauno krosoveru varēs pasūtīt priekšpiedziņas versijā vai dārgākā variantā ar visu riteņu piedziņu. Zināms, ka automašīnas dizains tiks aizgūts no koncepta “XR-PHEV II”, ko “Mitsubishi” parādīja 2015.gada Ženēvas autoizstādē, bet tirgū “Eclipse” konkurēs ar tāda formāta automobiļiem kā “Nissan Qashqai” un “Seat Ateca”.

Koncepts Mitsubishi XR-PHEV II Foto: Ekrānšāviņš no motor.ru

Topošā Mitsubishi Eclipse krosovera testu prototipa salons

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.