Škoda Citigo modernizēts – čehu mazulis tagad ar lietussargu

Škoda veikusi sava vismazākā modeļa Citigo modernizāciju. Tagad tas leposies ar tādu pašu ekstru kā flagmanim Superb.

Modernizācijas procesā mazais pilsētas auto ticis pie  jauniem lukturiem ar diožu dienasgaismām, jauna mērinstrumentu paneļa, klimatkontroles bloka un multimediju sistēmas ar piecu collu ekrānu un MirrorLink funkciju tālruņu pieslēgšanai.

Citigo aprīkojumu papildinās dažas noderīgās sistēmas un aksesuāri. Palīgsistēmu klāstam pievienoti lietus un gaismu sensori, bet zem priekšējā sēdekļa iebūvētā nodalījumā varēs atrast tur noglabātu lietussargu (Superb tas atrodas durvīs).

Motoru klāstā čehi izmaiņas nav veikuši – Citigo pircējam joprojām tiek piedāvāts vienlitrīgs agregāts ar 60 vai 75 Zs jaudu, kā arī 68 ZS jaudīga versija, kas var darboties ar gāzi. Transmisija – piecu pakāpju mehāniskā pārnesumkārba vai robotizētā transmisija ar vienu sajūgu.

Škoda Citigo ir viens no Volkswagen koncerna mazauto trīnīšiem. Saimi aizsāka Volkswagen Up!, kam sekoja Škoda Citigo un Seat Mii.

Pirmais no tiem tika modernizēts februārī un savai motoru saimei pievienoja jaunu turbo agregātu ar 90 Zs jaudu un 160 Nm griezes momentu. Škodai šāda motora nebūs.

Pēc modeļa atjaunošanai Citigo cenas nav izmainījušās un bāzes versija joprojām maksās 9770 eiro. 

Foto: Publicitātes attēls

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.