Volkswagen automobilis Showcar CES 2016 iegūst balvu „Gada interjera dizains – konceptauto”

Automobiļa CES Showcar 2016 futūristiskais interjera dizains ir ieguvis balvu „Gada interjera dizains”.

Balva tika pasniegta Štutgartē notiekošajā izstādē „Automotive Interiors Expo 2016” (Auto interjeru izstāde 2016), kur tiek cildināti pasaulē labākie dizaineri, kā arī inovācijas un produkti automobiļu interjeru jomā.

„CES 2016 Showcar piedāvā aizraujošu ieskatu iespējamā Volkswagen automobiļu nākotnē. Tādēļ mēs ar nepacietību gaidām Volkswagen interjera tehnoloģiju un izstrādājumu nākamo paaudzi,” skaidrojot žūrijas lēmumu, teica Grehems Džonsons (Graham Johnson), izstādes organizatoru rīkotājdirektors un atbildīgais par konkursu „Auto interjers”. Žūrija, kuras sastāvā ir 17 labākie autonozares un dizaina jomas žurnālisti no visas pasaules, vērtē automobiļus sešās kategorijās.

Gada sākumā Lasvegasā ar novatorisku izstāžu automobili CES 2016 Volkswagen ļāva aplūkot, kā varētu izskatīties Volkswagen zīmola nākotnes elektromobiļi. Futūristiskajam automobilim raksturīga intuitīva mērinstrumentu un vadības ierīču lietošanas koncepcija, kā arī gaisīguma sajūta salonā. Pēc slīddurvju atvēršanas ar rokas kustības palīdzību autovadītājs iekāpj salonā, kas vairāk atgādina atpūtas telpu, nevis automobili. Piemēram, ja priekšējais pasažieris vēlas aprunāties ar aizmugurē sēdošajiem pasažieriem, viņš var pagriezt krēslu uz aizmuguri. Automobiļa aizmugurē uz mīksta paklāja grīdas ir uzstādīti divi parastie krēsli un gareniski viena sēdvirsma. Sānu sienā ir iebūvēts liels 34 collu ekrāns.

Balvu Volkswagen zīmola un dizaineru komandas, kuru vada vecākais dizaineris Klauss Bišofs (Klaus Bischoff), vārdā saņēma Tomašs Bakorskis (Tomasz Bachorski), Interjera dizaina nodaļas vadītājs, un Gustavs Hofmans (Gustav Hofmann), Saskarņu dizaina nodaļas vadītājs.

Foto: Publicitātes attēls

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.