Vairāk nekā miljons eiro – krievi mēģinās pārdot „Betmobīli” (+ foto)

Krievijā tiks pārdots „Betmobīlis” – filmu auto, kas uzbūvēts vienā eksemplārā. Cena varētu pārsniegt 1 miljonu eiro.

Krievu mediji ziņo, ka ar automašīnas pārdošanu nodarbosies portāls “Auto.ru” un kompānija “FastBoomPro”, kas uzņēmusies visu formalitāšu un muitas prasību nokārtošanu, solot nodrošināt „Betmobīļa” piegādi uz jebkuru Krievijas pilsētu vai NVS valsti. Šobrīd filmu auto atrodas Londonā, kur tiek gatavoti dokumenti nosūtīšanai uz Krieviju, lai vasaras beigās to varētu atrādīt potenciālajiem pircējiem Maskavā.

Pasaulē ir pieci automobiļi, kas saistīti ar Tima Bērtona filmām – divi piedalījās uzņemšanā un šobrīd glabājas Petersena muzejā ASV, bet trīs uzbūvējuši filmu fani Zviedrijā un Lielbritānijā. Katra no šīm automašīnām ir savā ziņā unikāla, turklāt eksemplārs, ko grasās vest uz Krieviju, atzīts par labāko repliku.  

Šis automobilis izgatavots uz “General Motors” platformas un apgādāts ar 550 Zs jaudīgu “Ford” ražojuma 7,5 litru astoņu cilindru dzinēju. Filmu auto ir plastikāta virsbūve at atbīdāmu jumtu caur kuru iekļūst salonā. „Betmobīlis” var sasniegt 250 km/h un ir labā tehniskā stāvoklī. Pašreizējais īpašnieks to ekspluatējis saudzīgi, lai gan tā nobraukums ir tik specifiskam transportlīdzeklim visai ievērojams – vairāk nekā 22 000 kilometru.

Pārdevējs par „Betmobīli” prasīs vairāk nekā miljonu eiro, jo vismaz miljons eiro kompānijai “FastBoomPro” jāiegulda, lai izpirktu to no pašreizējā īpašnieka.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.