BMW izlaiž divas ļoti īpašas 7.sērijas versijas (+ foto)

BMW struktūrvienība Individual Manufactory, kas nodarbojas ar markas automobiļu uzlabošanu un pilnveidošanu pēc klientu individuālajām vēlmēm, izgatavojusi divas ļoti īpašas 7.sērijas sedana versijas: Solitaire Edition un Master Class Edition.

Abas versijas izceļas ar specifisku krāsojumu: melno Metallic Black Gold un balto Metallic Solitaire White, kuru īpašais spīdums iegūts, pievienojot pēdējam krāsas slānim smalki saberztu stiklu.

Sedanu interjers izdarināts ar Merino ādu – labākās kvalitātes materiālu, kas pieejams BMW, alkantara izmantota griestu un bagāžas nodalījuma apdarei, bet grīda noklāta ar aitas vilnu. Visiem materiāliem ir viens krāsas tonis, kas apzīmēts ar nosaukumu „Tartufo.”

Automašīnu komplektācijā iekļauti dekoratīvie alkantara spilveni, īpaša noformējuma centrālā konsole, atdzesējams bokss salona aizmugures daļā, vīna glāzes un speciāls paliknītis auto atslēgu uzglabāšanai. Par ekskluzīvās versijas nosaukumu atgādina ar sudrabu pārklātas plāksnītes.

Paredzams, ka Individual Manufactory izgatavos sešus baltās krāsas Solitaire Edition, bet vienīgais Master Class Edition būs melns.

Abu versiju pamatā ir pilnpiedziņas pagarinātās bāzes modelis 750Li xDrive. Par dzinējspēku tām kalpo V8 motors, kas attīsta 450 Zs jaudu un 650 Nm maksimālo griezes momentu. 100 km/h šādi komplektēts sedans sasniedz 4,7 sekundēs, bet maksimālo ātrumu elektronika ierobežo pie atzīmes 250 km/h. 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.