Arī „Mercedes” C klasei neiztikt bez sava kabrioleta

Jau vasarā „Mercedes-Benz” populārajā C klases saimē gaidāms interesants papildinājums – četrvietīgs kabriolets.

Tas būs klasiskas koncepcijas kabriolets ar mīksta materiāla jumtu. Turklāt tiek uzsvērts, ka Štutgartes kompānija klientiem izvēlei piedāvās vairākus jumta variantus. Bāzes komplektā paredzēta vienkārša melna auduma teltene. Bet par papildu samaksu auto pircējs varēs izvēlēties vairāku slāņu jumtu ar uzlabotu skaņas izolāciju. Tas būs pieejams trijās krāsās – zilā, brūnā un sarkanā.

Kā liecina ražotāja izplatītā informācija, jumtu ar elektromotora piedziņas palīdzību var nolaist 20 sekundēs, automašīnai braucot ar ātrumu līdz 50 km/h.

Protams, kabrioleta obligātajā aprīkojuma sarakstā ir speciālās klimata uzturēšanas palīgsistēmas „AirCap” un „AirScarf”, kādas tiek izmantotas arī citos atvērta tipa „Mercedes-Benz” automobiļos.

Saliekamais jumts, kā arī pastiprinātā sēdekļu konstrukcija gan ir prasījusi zināmas funkcionalitātes nodevas. Kabrioleta salonā salīdzinājumā ar C klases sedanu ir nedaudz mazāk vietas otrajā sēdekļu rindā, kā arī samazinājies bagāžnieka apjoms: ar uzceltu jumtu –40 l, bet ar nolaistu –115 l. Kabrioletam ir arī par 15 mm pazemināts klīrenss.

Dzinēju paletē paredzēti seši benzīna agregāti jaudas diapazonā no 156 līdz 367 ZS un divi dīzeļi – attiecīgi ar 170 un 204 ZS jaudu. Visi dzinēji tiks komplektēti ar jaunās paaudzes deviņpakāpju automātisko pārnesumkārbu. 

Foto: Publicitātes foto

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.