„Subaru” ieskicē nākotni ar „XV Concept”

Ženēvas starptautiskajā auto izstādē „Subaru” demonstrēja „XV Concept”, kas iemieso japāņu ražotāja nākamās paaudzes „Dynamic X Solid” dizaina filozofiju kompaktā krosovera modelī.

Automobiļa priekšpuse, sāni un aizmugure plūstoši savienojas „Dynamic X Solid” virsmas konstrukcijā, radot vienlaidu trīsdimensiju virsbūvi, kas ir raksturīga Subaru stila iezīme. Automobiļa dinamiku izceļ kompaktās virsbūves formas pārdomātās kontūras.

Funkcionalitātes jomā, kas „Subaru” automobiļiem ir ārkārtīgi būtiska, izcila aerodinamika ir apvienota ar augstu klīrensu un plašu telpu bagāžai.
„XV Concept” priekšgals rada sportisku iespaidu, tāpat automobiļa vienlaidu trīsdimensiju konstrukcija – to veido sešstūra priekšējā reste, kas simbolizē „Subaru” identitāti, un priekšējo lukturu vanaga skatiens –, kas papildināta ar opozītdzinēja dizaina motīvu. Spēcīgais pagarināto spārnu izliekums pauž „Subaru” pilnpiedziņas uzticamību. Matēti melnās uzlikas ieskauj priekšējā bufera malas un turpinās riteņu arkās un gar sānu sliekšņiem līdz pat aizmugures buferim, piešķirot automobilim dinamisku formu, kas vēsta par aizrautību, ko dāvās šis krosovers.

Aizmugures dizainā izmantoti tie paši motīvi, kas redzami fasādē. Spēcīgie pleci izceļ automobiļa atlētiskos spārnus, balstot aizmugures lukturu blokus un paužot līdzīgu jaudīgu tēlu, kādu rada automobiļa priekšgals.

Galvenās specifikācijas:

  • virsbūves gabarīti (garums × platums × augstums): 4520 × 1920 × 1570 mm
  • riteņu bāze: 2670 mm
  • riepas: 245/50 R19
  • sēdvietas: 5 personām

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.