Uzbūvē motociklu ap „Maserati” motoru

Franču tūninga kompānija „LaZareth” prezentējusi savu kārtējo trako projektu – četrriteņu motociklu „LM847”, kam par spēka agregātu izmantots 4,2-litrīgs V8 dzinējs no „Maserati Quattroporte”.

„LM847” bāzes garums ir 1850 mm, moča kopējais garums – 2600 mm, platums – 900 mm, augstums – 1000 mm, bet masa ir 400 kg.

Moča dizains… Ak, kāds nu tur dizains! Kā redzams, francūži vienkārši paņēmuši „Maserati” dzinēju un pieskrūvējuši tam nepieciešamo detaļu minimumu, kas ļauj šai konstrukcijai pārvietoties. Piekritīsiet, ka šāds braucamrīks lieliski iederētos Betmena sāgas nākamajā sērijā.

„LM847” dzinēja jauda sasniedz iespaidīgus 470 ZS. Lai noturētu to uz zemes, „LaZareth” supermocis ir aprīkots ar varenām bremzēm: priekšā uzstādītas „Nissin” astoņu cilindru bremžu skavas un divi ventilējami diski ar 420 mm diametru, bet aizmugurē – „Brembo” četru cilindru mehānismi un 255 mm diski. Nekādus dinamiskos parametrus kompānijas pārstāvji pagaidām neatklāj, tāpat kā nav informācijas par to, vai jau atradies kāds drosminieks, kas šo ugunīgo rīku būtu izmēģinājis darbībā.

Šis nebūt nav pirmais trakais franču zīmola projekts. Iepriekš tapuši motocikli „Wazuma GT” ar „Jaguar” V8 dzinēju, „Wazuma W12”, kam par spēka agregātu izmantots „BMW” V12 dzinējs u.tml. Starp citu, pērn ekstremālo sporta veidu cienītājs Eriks Barons uzstādīja jaunāko ātruma rekordu, braucot ar velosipēdu no kalna (223,3 km/h). Viņa velosipēda rāmi bija veidojuši „LaZareth” konstruktori. 

Foto: Publicitātes foto

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.