Ceļu satiksmes negadījumos cietuši vairāki bērni

Vakar policija par automašīnas vadīšanu alkoholisko dzērienu reibumā apturējusi un sodījusi trīs šoferus, informē Valsts policija.

Vakar pa vienam iereibušam šoferim noķerts Rīgas reģionā, Kurzemē un Latgalē. Rīgas reģionā administratīvā pārkāpuma protokols noformēts arī vienam autovadītājam par agresīvu braukšanu.

Par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu noformēts 251 protokols, no tiem 95 – Rīgas reģionā, 53 – Zemgales reģionā, 40 – Latgales reģionā, 17 šoferi sodīti Kurzemes reģionā, bet 46 – Vidzemes reģionā.

Vakar ceļu satiksmes negadījumos Latvijā cietuši vairāki bērni, informē Valsts policija.

Vakar no rīta Jelgavas novada Vircavas pagastā, uz ceļa Dimzas-Vircava-Vairogs, 1984.gadā dzimusi sieviete ar automašīnu “BMW” uzbrauca gājējam, 2009.gadā dzimušam zēnam, kurš šķērsoja ceļu. Savukārt vakarā Jelgavā, Tērvetes ielā, 1960.gadā dzimis vīrietis ar automašīnu “Audi” notrieca gājēju, 2007.gadā dzimušu zēnu, kurš nogādāts slimnīcā.

Kopumā vakar Latvijā reģistrētas 52 avārijas, kurās cietuši trīs cilvēki. Puse ceļu satiksmes negadījumu fiksēti Rīgā un tās apkārtnē.

Policisti arī saņēmuši precīzāku informāciju par negadījumu 1.marta vakarā Rīgā, Dzelzavas un Gunāra Astras ielu krustojumā. Tur 1968.gadā dzimis vīrietis ar automašīnu “Volvo” izraisīja sadursmi ar automašīnu “Honda”, kuru vadīja 1951.gadā dzimis vīrietis, un automašīnu “VW”, kuru vadīja 1953.gadā dzimis vīrietis. Negadījumā cieta kādas automašīnas pasažieres – 1990.gadā dzimusi sieviete un 2000.gadā dzimusi meitene, kuras nogādātas medicīnas iestādēs.

Foto: iAuto.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.