“Toyota” iepazīstina ar “Nissan Juke” konkurentu – krosoveru “C-HR” (+ foto)

Ženēvas autoizstādē savu pirmo uznācienu plašākas publikas priekšā piedzīvojis “Toyota” kompaktais krosovers „C-HR,” kas tirgū konkurēs ar “Nissan Juke”, “Mazda CX-3” un “Honda HR-V”.

“Toyota C-HR” izgatavots uz jaunās platformas TNGA, kas šobrīd tiek izmantots ceturtās paaudzes Prius hibrīda ražošanai un līdz 2020.gadam kļūs par pamatu vairāk nekā pusei Toyota modeļu.    

“Toyota C-HR” ir globāls modelis, kas dažādos tirgos tiks piedāvāts atšķirīgās versijās. Pašmāju tirgū, kur hibrīdautomobiļi allaž bijuši lielā cieņā, “C-HR” startēs ar 122 ZS jaudīgu hibrīdiekārtu uz 1,8 litru benzīna motora bāzes, Eiropā to piedāvās jau aprakstītajā variantā plus versijā ar  1,2 litru litru 115 ZS benzīna turbo motoru, turklāt šajā gadījumā krosovers varēs būt gan priekšpiedziņas, gan pilnpiedziņas versijā un komplektā ar sešu pakāpju mehānisko pārnesumkārbu vai modernizētu variatora transmisiju. Piedevām dažos citos tirgos “Toyota” krosovers nonāks vienīgi kombinācijā, kas apvieno 2,0 litru atmosfērisko motoru un CVT transmisiju. 

4,25 m garais, 1,85 m platais un 1,5 m augstais CH-R apveltīts ar kupejveida virsbūvi, augstu plecu līniju un izceltām riteņu arkām. Kombinācijā ar izstieptajiem lukturiem un jumta spoileri kompaktais krosovers atstāj dinamiska un sportiska auto iespaidu, kas noteikti iepatiksies tiem pircējiem, kas meklē alternatīvu “Nissan Juke”.

Eiropas patērētāji “Nissan Juke” konkurentu var gaidīt 2016.gada otrajā pusē, kad tiks iedarbināts ražošanas konveijers “Toyota” rūpnīcā Turcijā, savukārt ASV versija tiek solīta nākamgad.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.