Jauns autovadītājs iet bojā, ietriecoties dekoratīvajā Rīgas robežzīmē

Aizvadītajā naktī Babītes novadā gājis bojā jauns vīrietis, kura vadītā automašīna ietriekusies betona dekoratīvajā zīmē “Rīga”.

Kā aģentūru LETA informēja Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļā, ap plkst.3.30 kāds 1988.gadā dzimis vīrietis, pa Jūrmalas šoseju vadot automašīnu BMW, pagaidām nenoskaidrotu iemeslu dēļ nobrauca no ceļa un ietriecās Rīgas dekoratīvajā zīmē.

Kā aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta Komunikācijas nodaļas vadītāja Ilze Bukša, mediķi, ierodoties notikuma vietā, mēģināja glābt 26 gadus vecā vīrieša dzīvību, veicot atdzīvināšanas pasākumus, taču tie nebija sekmīgi.

Vakar vakarā divu vieglo automašīnu sadursmē uz Rīgas apvedceļa gājis bojā sešus gadus vecs bērns, bet vēl viens bērns un četri pieaugušie cietuši.

Kā aģentūra LETA uzzināja Valsts policijā un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD), ap plkst.22.45 Mārupes novadā, pie Jaunmārupes, 1978.gadā dzimuša vīrieša vadītā automašīna “Hyundai” sadūrusies ar 1989.gadā dzimušas sievietes vadīto automašīnu “Audi”.

Notikuma vietā gājusi bojā 2008.gadā dzimusi meitene, kura sēdējusi vienā no automašīnām.

Savukārt avārijā cietušas 1984. un 1981.gadā dzimušas sievietes, 2014.gadā dzimusi meitenīte, kā arī abu automašīnu vadītāji. “Hyundai” šofera atbrīvošanai no avarējušā automobiļa bijuši nepieciešami VUGD darbinieki ar hidrauliskajiem instrumentiem.

Visi pieci cietušie ar traumām nogādāti slimnīcā.

Aizvadītā diennakts uz Latvijas ceļiem bijusi traģiska – avārijās gājuši bojā trīs cilvēki, tostarp sešus gadus vecs bērns, bet vēl 15 cilvēki cietuši.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.