Rīgā satiksmes autobusa un baļķvedēja sadursmē viens bojāgājušais un deviņi cietušie

Šovakar Rīgā, Kleistu ielā, noticis smags ceļu satiksmes negadījums – satiksmes autobusa un baļķvedēja sadursmē dzīvību zaudējis viens cilvēks, deviņi cilvēki nogādāti ārstniecības iestādē, bet divi cilvēki atteikušies doties uz ārstniecības iestādi.

Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste Diāna Lūkina aģentūrai LETA pastāstīja, ka patlaban notikuma vietā strādā policija, mediķi un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbinieki. Saskaņā ar sākotnējo informāciju nelaimes gadījumā viens cilvēks zaudējis dzīvību.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Ilze Bukša aģentūrai LETA pastāstīja, ka deviņi negadījumā cietušie nogādāti slimnīcās. Cilvēki guvuši dažādas traumas. Viens vīrietis ir guvis politraumu, citiem cietušajiem ir vidēji smagas un vieglas traumas. Mediķi konstatējuši galvas traumas, smadzeņu satricinājumu, sasitumus, rokas lūzumu, kājas traumu.

Divi avārijā cietušie atteikušies no došanās uz ārstniecības iestādi. Viens no šiem cietušajiem ir sešgadīgs puika, kurš guvis sasitumus. Par viņu rūpēsies vecāki. No mediķu palīdzības atteikusies arī kāda sieviete.

Satiksmes negadījumā dzīvību zaudējis baļķvedēja šoferis, kuram mediķi konstatējuši nāvi, informēja Bukša.

Avārijā iesaistīts 36.maršruta autobuss, kas kursē maršrutā Imanta-Vakarbuļļi.

Satiksmes negadījuma vietā Kleistu ielā pie Jaunajiem Bolderājas kapiem pašlaik bloķēta satiksme abos virzienos, tāpēc autovadītāji aicināti izvēlēties citu braukšanas maršrutu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.