Daugavpils novadā avārijā gājis bojā viens cilvēks un vēl četri cietuši

Vakar Daugavpils novadā autoavārijā gāja bojā viens cilvēks un vēl četri cieta, trīs no tiem bērni.

Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļā aģentūra LETA uzzināja, ka Silenē avarējusi automašīna “Ford Galaxy”. No gūtajām traumām notikuma vietā nomira 1977.gadā dzimusi sieviete. Ar politraumu slimnīcā nogādāta 2010.gadā dzimusi meitene, ar dažādām traumām slimnīcā nogādāti 2012.gadā dzimis zēns un 1976.gadā dzimusi sieviete. Patlaban policijas darbinieki noskaidro personu, kura vadīja automašīnu.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Ilze Bukša aģentūrai LETA pastāstīja, ka automašīna kūleņojusi un sieviete, kura gāja bojā, no mašīnas tikusi izmesta. Mediķi pieļauj, ka viņa vienīgā nav bijusi piesprādzējusies.

Mediķu rīcībā arī ir informācija, ka no četriem cietušajiem trīs ir bērni. Četrus gadus veca meitene negadījumā lauzusi abas kājas un guvusi smadzeņu satricinājumu, bet divus gadus vecs puika, kurš bijis piesprādzēts bērnu krēsliņā, guvis sejas sasitumus un smadzeņu satricinājumu. Dažādus sasitumus un smadzeņu satricinājumu guvusi arī 12 gadus veca meitene. Savukārt 38 gadus vecā sieviete nogādāta slimnīcā ar smadzeņu satricinājumu un deguna kaula lūzumu.

Kā aģentūra LETA noskaidroja VP Latgales reģiona pārvaldē, ceļu satiksmes negadījums noticis ap plkst.15 ceļa Daugavpils-Silene 20.kilometrā. Transportlīdzekļa vadītāja, 1976.gadā dzimusi sieviete, līdzenā asfaltēta ceļa posmā nav tikusi galā ar automašīnas vadību, un tā avarējusi.

Pēc sākotnējās informācijas, transportlīdzekļa vadītāja notikuma brīdī nav bijusi alkohola reibumā.

Automašīnas vadītāja un bojā gājusī pasažiere bijušas māsas, bet ceļu satiksmes negadījumā cietušie – viņu bērni.

Saistībā ar notikušo sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 260.panta 2.daļas – par ceļu satiksmes noteikumu vai transportlīdzekļu ekspluatācijas noteikumu pārkāpšanu, ja to izdarījusi persona, kas vada transportlīdzekli, un ja tās rezultātā cietušajam nodarīts smags miesas bojājums vai tā izraisījusi cilvēka nāvi -, nozīmētas nepieciešamās ekspertīzes.

Rīgā, Brīvības gatvē, 1964.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu “Audi”, notrieca gājēju, 1984.gadā dzimušu vīrieti, kurš šķērsoja ielu neatļautā vietā. Gājējs ar politraumu nogādāts slimnīcā.

Rīgā, Brīvības gatvē, 1976.gadā dzimis vīrietis ar automašīnu “Spyker” ietriecās stāvošā Rīgas Pašvaldības policijas motociklā “Kawasaki”. Motocikla vadītājs, 1980.gadā dzimis vīrietis, ar dažādām traumām nogādāts slimnīcā.

Aizvadītajā diennaktī Latvijā kopumā reģistrēti 65 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši 12 cilvēki un viens cilvēks gājis bojā. Rīgas reģionā reģistrētas 37 avārijas, kurās cieta četri cilvēki.

Ceļu policijas darbinieki pagājušajā diennaktī aizturējuši 14 autovadītājus, kuru organismā alkohola koncentrācija pārsniedza atļauto normu. Rīgas reģionā aizturēti deviņi iereibuši autovadītāji.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.