Jūrmalā automašīnas un motocikla sadursmē cietuši divi cilvēki

Vakar Jūrmalā automašīnas un motocikla sadursmē cieta abu transportlīdzekļu vadītāji.

Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļā aģentūra LETA uzzināja, ka Dārzkopības un Pērkona ielas krustojumā sadūrās automašīna “Mercedes-Benz”, kuru vadīja 1966.gadā dzimusi sieviete, un motocikls “Suzuki”, kuru vadīja 1988.gadā dzimis vīrietis. Avārijā cieta motocikla vadītājs, kurš ar galvas traumu un lūzumiem nogādāts slimnīcā, kā arī autovadītāja, kura pēc medicīniskās palīdzības sniegšanas negadījuma vietā no hospitalizācijas atteicās.

Rīgā, Talsu ielā, 1965.gadā dzimusi sieviete, būdama alkohola reibumā, vadīja automašīnu “Hyundai”, ar kuru nobrauca no ceļa un ietriecās mājas sienā. Transportlīdzekļa vadītāja ar dažādām traumām nogādāta slimnīcā.

Aizvadītajā diennaktī Latvijā kopumā reģistrēti 50 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši 13 cilvēki. Rīgas reģionā reģistrētas 24 avārijas, kurās cietuši astoņi cilvēki.

Ceļu policijas darbinieki pagājušajā diennaktī aizturējuši 12 autovadītājus, kuru organismā alkohola koncentrācija pārsniegusi atļauto normu. Rīgas reģionā aizturēti pieci iereibuši autovadītāji.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.