Garkalnes novadā četru automašīnu sadursmē cietuši trīs cilvēki

Vakar Garkalnes novadā četru automašīnu sadursmē cieta trīs cilvēki.

Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļā aģentūru LETA informēja, ka autoceļa Rīga-Veclaicene 16.kilometrā sadūrās vieglā automašīna “Citroen”, divas automašīnas “VW” un kravas auto “MAN” ar puspiekabi.

Ceļu satiksmes negadījumā cieta “VW” vadītājs, 1967.gadā dzimis vīrietis, kurš ar dažādām traumām nogādāts slimnīcā. Avārijā cieta arī automašīnas “VW” pasažiere, 1970.gadā dzimusi sieviete, kura pēc medicīniskās palīdzības sniegšanas no hospitalizācijas atteicās, un “Citroen” pasažieris, 1985.gadā dzimis vīrietis, kurš pēc medicīniskās palīdzības sniegšanas no hospitalizācijas atteicās.

Rīgā, Valdeķu un Graudu ielas krustojumā, sadūrās automašīna “Peugeot”, kuru vadīja pagaidām nenoskaidrots vadītājs, un “VW Passat”, kuru vadīja1964.gadā dzimis vīrietis. No avarējušās automašīnas “Peugeot” slimnīcā ar dažādām traumām alkohola reibumā nogādāts 1974.gadā dzimis vīrietis un 1966.gadā dzimusi sieviete.

Daugavpils novada Maļinovas pagastā sadūrās automašīna “VW” un autobuss “Setra”. Avārijā cieta un ar dažādām traumām slimnīcā nogādāts “VW” vadītājs, 1940.gadā dzimis vīrietis, un pasažiere, 1939.gadā dzimusi sieviete.

Kopumā pagājušajā diennaktī Latvijā reģistrēti 114 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši desmit cilvēki. Rīgas reģionā reģistrētas 74 avārijas, kurās cietuši seši cilvēki.

Ceļu policijas darbinieki pagājušajā diennaktī Latvijā aizturēja septiņus autovadītājus, kuru organismā alkohola koncentrācija pārsniedza atļauto normu. Rīgas reģionā tika aizturēti trīs iereibuši autovadītāji.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.