Avārijās Latvijā cietuši 25 cilvēki

Aizvadītajā diennaktī Latvijā reģistrētas 93 avārijas, kurās cietuši 25 cilvēki, aģentūra LETA uzzināja Valsts policijā.

Vakar pēcpusdienā Rīgā, Baltās baznīcas ielā, virzienā no Vecāķu prospekta uz A.Dombrovska ielu, saskrējās automašīna “Mitsubishi”, kuru vadīja 1949.gadā dzimusi sieviete, un motocikls “Kawasaki”, kuru vadīja 1978.gadā dzimis vīrietis, kurš pēc negadījuma nogādāts slimnīcā. Savukārt Rīgas centrā, Bruņinieku ielā, kāda 1988.gadā dzimusi sieviete ar automašīnu “Renault” uzbraukusi divus gadus vecam bērnam, kurš nogādāts slimnīcā. Negadījuma apstākļi vēl tiek noskaidroti.

Vakar Ilūkstes novada Eglaines pagastā saskrējās vieglās automašīnas “Mercedes Benz CLK” un “Volvo V70”. Sadursmē cieta “Mercedes Benz” vadītāja, kura nogādāta slimnīcā. Savukārt Preiļu novada Aizkalnes pagastā pagaidām nenoskaidrots vadītājs nav ticis galā ar automašīnas “Mitsubishi Carisma” vadību, kā rezultātā tā nobrauca no ceļa braucamās daļas un apgāzās. Avārijā cieta 1994. un 1989.gadā dzimuši vīrieši, kuri nogādāti slimnīcā.

Visvairāk cietušo – 13 – vakar bijuši ceļu satiksmes negadījumos Rīgas apkārtnē, Zemgalē avārijās cietuši pieci cilvēki, Vidzemē un Latgalē – pa trim, bet Kurzemē – viens. Starp cietušajiem bijuši četri gājēji un viens velobraucējs.

No reģistrētajām avārijām vairāk nekā puse – 50 – notikušas Rīgas reģionā.

Vakar desmit ceļu satiksmes dalībnieki aizturēti par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā. Visvairāk – pieci – šādi autovadītāji aizturēti Rīgas reģionā, pa diviem – Zemgalē un Vidzemē, bet viens – Latgalē.

Savukārt 247 autovadītāji sodīti par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu: 93 šādi pārkāpumi fiksēti Rīgas apkārtnē, 59 – Vidzemē, 44 – Zemgalē, 29 – Latgalē, bet 22- Kurzemē.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.