Satiksmes un valsts autoceļu aktualitātes

Va/s Latvijas Valsts ceļi informē, ka valsts autoceļu tīklā turpinās aktīva remontdarbu sezona uz valsts galvenās, reģionālās un vietējās nozīmes autoceļiem, tāpēc ir jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem.

Šonedēļ ir uzsākti Rīgas apvedceļa Salaspils–Babīte Rīgas HES tilta remontdarbi. Satiksmi tur regulē ar luksoforiem un maksimālais atļautais braukšanas ātrums ir 50 km/h. Šī tilta šķērsošanai var būt nepieciešamas aptuveni desmit liekas minūtes vai pat vairāk intensīvākās satiksmes stundās. Rīgas HES tiltu ir iespējams apbraukt pa Ķeguma HES tiltu, kā arī caur Rīgu.

Uzsākti darbi arī uz reģionālās nozīmes autoceļa Rīga–Carnikava–Ādaži (P1) posmā no Garciema līdz Carnikavai. Satiksmi arī tur regulē ar luksoforiem, un rīta un vakara stundās ir iespējami satiksmes sastrēgumi. Iespēju robežās aicinām remontējamo posmu apbraukt caur Ādažiem.

Vēršam uzmanību uz to, ka sakarā ar 24. Vienības velobrauciena norisi svētdien, 7. septembrī, Siguldas apkārtnē tiks ieviesti dažādi satiksmes ierobežojumi gan uz valsts gan pašvaldību autoceļiem.

Periodiski tiks ierobežota satiksme gan uz Siguldas un Valmieras šosejām, gan arī reģionālas nozīmes ceļos Siguldas apkaimē. Būtiski ierobežota satiksme būs arī vairākās Siguldas ielās.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.