Satiksmes un valsts autoceļu aktualitātes

Va/s Latvijas Valsts ceļi informē, ka valsts autoceļu tīklā turpinās aktīva remontdarbu sezona uz valsts galvenās, reģionālās un vietējās nozīmes autoceļiem, tāpēc ir jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem.

Šonedēļ ir uzsākti Rīgas apvedceļa Salaspils–Babīte Rīgas HES tilta remontdarbi. Satiksmi regulē luksofori un maksimālais atļautais braukšanas ātrums ir 50 km/h. Šī remontposma šķērsošanai būs nepieciešamas aptuveni septiņas minūtes.

Latgalē turpinās ievērojami seguma rekonstrukcijas darbi uz autoceļa Jēkabpils–Rēzekne–Ludza–Krievijas robeža (Terehova) (A12) aptuveni 24 km kopgarumā no Viļāniem līdz Rēzeknei. Šajā būvobjektā ir seši ar luksoforiem regulējami posmi un būs nepieciešama vairāk nekā pusstunda, lai to šķērsotu.

Dodoties uz Kurzemi, jāņem vērā, ka remontdarbi ir gan Ventspils, gan Liepājas virzienā. Pie Talsiem uz Ventspils šosejas (A10) būvdarbi noris 23 km garumā, un šī posma šķērsošana prasīs pusstundu, savukārt remontposmu Ventspils novadā var šķērsot divdesmit minūtēs. Savukārt uz Liepājas šosejas (A9) turpinās rekonstrukcijas darbi posmā no Vecpils pagasta līdz Grobiņai. Šajā būvobjektā ir deviņi ar luksoforiem regulējami posmi, un to izbraukšanai būs nepieciešamas 40 liekas minūtes.

Zemgalē satiksme ir ierobežota aiz Jelgavas uz autoceļa Rīga–Jelgava–Lietuvas robeža (Meitene) (A8) gandrīz 30 km kopgarumā līdz pat Lietuvas robežai. Arī šī posma šķērsošana prasīs liekas 40 minūtes.

Vidzemē, dodoties pa Tallinas šoseju Ainažu virzienā, būvdarbi posmā no Carnikavas līdz Lilastei ir pabeigti, ir palicis tikai ātruma ierobežojums. Arī Valmieras virzienā uz autoceļa Inčukalns–Valmiera–Igaunijas robeža (Valka) (A3) turpinās remontdarbi Straupes un Vaidavas pagastos. Abu remontposmu šķērsošanai būs nepieciešama pusstunda.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.