Šodien notiek Rīgas tehniskās apskates nakts

Ceturtdien, 2014.gada 28.augustā, Rīgā, vieglo transportlīdzekļu tehniskās apskates stacijā Antenas ielā 2, no pulksten 20:00 līdz pulksten 02:00 notiks tradicionālā Tehniskās apskates nakts ar devīzi „Mēs par drošu auto!”.

Pasākuma laikā tehniskās apskates stacijā bez maksas būs pieejama vieglo automobiļu diagnostika, bet apmeklētājiem tiks piedāvātas dažādas aktivitātes un izklaides, kas saistītas ar satiksmes drošību. Līdztekus auto diagnostikai, būs iespēja veikt arī spēkrata tehnisko apskati, veicot visus ar apskati saistītos maksājumus CSDD e-pakalpojumos (https://e.csdd.lv) vai kasē, kas darbosies visu Tehniskās apskates nakts laiku.

Lai rūpētos par klientu ērtībām, pie iebraukšanas tehniskās apskates stacijas stāvlaukumā transportlīdzekļu īpašnieki saņems kārtas numuriņu. Savukārt pie barjeras iebraukšanai uz līnijām darbosies tablo, uz kura tiks rādīts tas kārtas numurs, kuram konkrētajā brīdī jāiebrauc stacijas teritorijā.

Pēc diagnostikas veikšanas klientiem tiks izsniegta lapa ar informāciju par auto tehnisko stāvokli.

Visiem Tehniskās apskates nakts apmeklētājiem  un viesiem tiks piedāvāti daži izklaidējoši pasākumi:

  • Opā Kāp Laukā jeb kāpēc auto jālieto drošības josta un kā pareizi izkāpt no apgāzta auto;
  • Pit Stop sacensības jeb riteņu maiņa;
  • Streetbike Freestyle šovs ar Jāni Rozīti. Priekšnesumu laiki: pulksten 21:15-21:30, pulksten 22:50-23:05 un pulksten 00:30-00:45. 

Pasākumu vadīs auto žurnālists Pauls Timrots, bet par muzikālo noformējumu rūpēsies DJ Ralfs Levalds.

Tehniskās apskates nakti Rīgā organizē SIA „Auteko & TŰV Latvija” sadarbībā ar CSDD.

Foto: Publicitātes attēls

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.