Inčukalna novadā automašīna smagi traumējusi vīrieti

Vakar Inčukalna novadā automašīna smagi traumējusi kādu pagaidām neidentificētu vīrieti.

Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļā aģentūra LETA uzzināja, ka uz Vidzemes šosejas 1987.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu “VW”, notrieca gājēju, pagaidām neidentificētu vīrieti. Cietušais gājējs ar politraumu nogādāts slimnīcā.

Ap pusnakti Zilupes novadā 1979.gadā dzimis vīrietis, vadot kravas automašīnu “Scania” ar puspiekabi, uz slapjas brauktuves netika galā ar transportlīdzekļa vadību, nobrauca no ceļa grāvī un salauza dzelzceļa pārbrauktuves luksoforu un ceļa zīmes. Avārijā bojāta automašīna, bet vilcienu satiksme atjaunota pēc stundas.

Alojas novadā, uz autoceļa Ainaži – Matīši, 1978.gadā dzimusi sieviete, vadot motociklu “Yamaha”, nobrauca no ceļa un apgāzās. Motocikla vadītāja ar galvas traumu un sasitumiem nogādāta slimnīcā.

Kopumā pagājušajā diennaktī Latvijā reģistrēti 42 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši pieci cilvēki. Rīgas reģionā reģistrēta 21 avārija, kurās cietis viens cilvēks.

Ceļu policijas darbinieki pagājušajā diennaktī Latvijā aizturēja 23 autovadītājus, kuru organismā alkohola koncentrācija pārsniedza atļauto normu. Rīgas reģionā tika aizturēti desmit iereibuši autovadītāji.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.