Operdziedātāja Inese Galante kļūst par Mercedes-Benz vēstnesi Latvijā

Turpinot ilggadējo Domenikss un Ineses Galantes fonda sadarbību mūzikas festivāla Summertime ietvaros, pasaulslavenā operdziedātāja Inese Galante kļuvusi par Mercedes-Benz vēstnesi Latvijā. Lai atzīmētu šo nozīmīgo notikumu, Summertime koncerta Duetu vakars ar Inesi Galanti ieskaņā māksliniece no Domenikss valdes priekšsēdētājas Benitas Sadauskas saņēma jaunās C klases automašīnas atslēgas.

Foto: Publicitātes attēls

Domenikss valdes priekšsēdētāja Benita Sadauska: ”Inese Galante ir viena no Latvijas un pasaules opermūzikas spožākajām zvaigznēm, kuru raksturo ne tikai unikāls muzikālais talants, bet arī izcilas cilvēciskās īpašības. Jau desmit gadus Inese Galante festivālā Summertime uz vienas skatuves pulcē labākos māksliniekus no visas pasaules, bet projekta Ineses Galantes talanti ietvaros atklāj un sniedz atbalstu bērniem un jauniešiem, kas ir ceļā uz izcilību. Viņas būtība un darbs iemieso visas tās vērtības, ko jau vairāk nekā gadsimtu pasaulei nozīmē Mercedes-Benz vārds – izcilība, drosme, atvērtība un sadarbība.”

Domenikss jau vairākus gadus atbalsta Ineses Galantes fonda veidoto mūzikas festivālu Summertime, nodrošinot visaugstākā līmeņa transporta pakalpojumus festivāla rīkotājiem un māksliniekiem. Atzīmējot festivāla desmit gadu jubileju, Domenikss un Ineses Galantes fonds ir parakstījis sadarbības līgumu uz gadu, kas paredz, ka turpmāk Mercedes-Benz vēstnese Latvijā būs pasaulslavenā latviešu operdziedātāja Inese Galante.

“Gan ikdienā, gan festivāla Summertime – aicina Inese Galante organizēšanā saskaros ar to, ka liela nozīme ir tieši stilam. Mūzika, ar kuru iepriecinu savus klausītājus, ir pasaulē novērtēta, bet tajā pašā laikā iemieso eleganci un mieru. Arī Mercedes-Benz auto ir labo sajūtu iemiesojums, kas pazinējam sniedz ne mazāk svarīgo stila un elegances sajūtu. Esmu priecīga, ka šo gadu laikā Domenikss mums ir bijis līdzās un atbalstījis vērtības, kas ir svarīgas arī mums, tāpēc novērtēju, ka šī sadarbība turpinās un jau ir kļuvusi par ciešu draudzību,” savā pieredzē dalās Inese Galante.

Māksliniece turpmāk brauks ar jauno Mercedes-Benz C klases auto baltā krāsā ar Cranberry Red sarkanu ādas salona apdari. Automašīna ir aprīkota ar BlueTEC tehnoloģiju dīzeļdzinēju, Avantgarde eksterjeru un AMG līnijas interjeru. Automašīna ir jaunākās autobūves tehnoloģiju paraugs, tajā uzstādīta arī Keyless Go bezatslēgas aizdedzes sistēma, navigācija, inteliģentās LED gaismas, Agility Control piekare u.c. modernākās iekārtas.

Mercedes-Benz C klases auto ar savu aerodinamisko dizainu, elpu aizraujošo siluetu un efektīgajiem dzinējiem jau ir nodēvēts par mazo S klasi, jo sniedz neatkārtojamu braukšanas pieredzi un fantastisku komforta līmeni.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.