Satiksmes un valsts autoceļu aktualitātes

Turpinās rekonstrukcijas darbi uz autoceļa P130 Līgas – Kandava – Veģi starp Sabili un Kandavu. Šis posms visa veida transportam ir slēgts un apbraukt būvobjektu iespējams pa autoceļiem V1402 Stende – Sabile – Pūces un V1474 Plosti – Pūces. Lai šo posmu šķērsotu, būs nepieciešamas aptuveni 30 minūtes.

Latgalē turpinās ievērojami seguma rekonstrukcijas darbi uz autoceļa A12 Jēkabpils – Rēzekne – Ludza – Krievijas robeža (Terehova) aptuveni 24 km garumā, no Viļāniem līdz Rēzeknei. Kopumā šajā būvobjektā ir 15 luksoforu posmi un būs nepieciešama aptuveni viena stunda un 15 minūtes, lai to šķērsotu.

Dodoties uz Kurzemi, jāņem vērā, ka remontdarbi ir gan Ventspils, gan Liepājas virzienā. Pie Talsiem uz Ventspils šosejas (A10) 23 km garumā noris būvdarbi un šī posma šķērsošana prasīs aptuveni 30 minūtes. Savukārt uz Liepājas šosejas (A9) turpinās rekonstrukcijas darbi posmā no Vecpils pagasta līdz pat Grobiņai. Šajā būvobjektā ir 7 luksoforu posmi, tāpēc būs nepieciešamas papildus aptuveni 35 minūtes ceļā.

Talsu novada Laucienes pagastā 19. augustā no plkst. 7.00 līdz 20.00 uz valsts vietējā autoceļa V1401 Stende – Lauciene – Mērsrags posmā 14,5.-15,5. km paredzēta filmēšana. Satiksme minētajā ceļa posmā pilnībā netiks slēgta, tiks izvietotas nepieciešamās brīdinājuma ceļa zīmes satiksmes drošībai. Satiksmi regulēs speciāli norīkoti darbinieki. Pēc filmēšanas minētais ceļa posms tiks sakārtots.

Zemgalē satiksme ir ierobežota aiz Jelgavas uz autoceļa A8 Rīga – Jelgava – Lietuvas robeža (Meitene), gandrīz 30 km garumā līdz pat Lietuvas robežai. Šī posma šķērsošana prasīs 50 minūtes.

Vidzemē, dodoties pa Tallinas šoseju Ainažu virzienā, būvdarbi posmā no Carnikavas līdz Lilastei ir pabeigti un šobrīd turpinās darbi uz ceļa nomalēm, līdz ar to ir ātruma ierobežojums līdz 50 un 70 km/h. Lai šķērsotu šo posmu, būs nepieciešamas aptuveni 7 minūtes.

Tāpat arī turpinās remontdarbi Valmieras virzienā uz autoceļa A3 Inčukalns – Valmiera – Igaunijas robeža (Valka) un, lai tos izbrauktu, būs nepieciešamas aptuveni 40 minūtes.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.