Kuldīgas novadā avārijā gājis bojā viens un cietuši vēl trīs cilvēki

Vakar Kuldīgas novadā autoavārijā gāja bojā viens un cieta vēl trīs cilvēki.

Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļā aģentūru LETA informēja, ka autoceļa Kuldīga-Līči 8.kilometrā avarēja automašīna “VW Caddy”, kuru vadīja pagaidām nenoskaidrots autovadītājs. Avarējušajā transportlīdzeklī no gūtajām traumām nomira 1984.gadā dzimis vīrietis. Savukārt slimnīcā ar dažādām traumām no automašīnas nogādāts 1982.gadā dzimis vīrietis un 1990. un 1994.gadā dzimušas jaunietes.

Rīgā, Mirdzas Ķempes un Kokneses ielas krustojumā, pagaidām nenoskaidrota automašīna notrieca gājēju, 1982.gadā dzimušu vīrieti, un aizbrauca no notikuma vietas. Gājējs ar dažādām traumām nogādāts slimnīcā.

Rīgā, Lidoņu ielā, pagaidām nenoskaidrota automašīna notrieca gājēju, 1988.gadā dzimušu vīrieti, un aizbrauca no notikuma vietas. Gājējs ar traumām nogādāts slimnīcā, no kurienes pēc medicīniskās palīdzības sniegšanas palaists mājās.

Kopumā pagājušajā diennaktī Latvijā reģistrēti 78 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši 17 cilvēki un viens cilvēks gājis bojā. Rīgas reģionā reģistrētas 36 avārijas, kurās cieta seši cilvēki.

Ceļu policijas darbinieki pagājušajā diennaktī Latvijā aizturēja desmit autovadītājus, kuru organismā alkohola koncentrācija pārsniedza atļauto normu. Rīgas reģionā aizturēti trīs iereibuši autovadītāji.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.