Avārijā Rīgā cietuši trīs cilvēki

Vakar Rīgā divu automašīnu sadursmē cietuši trīs cilvēki.

Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļā aģentūru LETA informēja, ka Aleksandra Čaka un Pērnavas ielas krustojumā notika sadursme starp automašīnu “VW”, ko vadīja 1984.gadā dzimis vīrietis, un automašīnu “Volvo”, ko vadīja pagaidām nenoskaidrota persona.

Ceļu satiksmes negadījumā cieta un ar dažādām traumām slimnīcā nogādātas divas 1987.gadā dzimušas sievietes, kas brauca automašīnā “Volvo”. Avārijā cieta arī 1986.gadā dzimusi sieviete, kura pēc medicīniskās palīdzības sniegšanas no hospitalizācijas atteicās.

LETA jau ziņoja, ka vakar Limbažu novadā uz Tallinas šosejas automašīna “Ford Explorer”, ko vadīja 1962.gadā dzimusi sieviete, saskrējās ar kravas automašīnu, ko vadīja 1983.gadā dzimis vīrietis.

No gūtajām traumām notikuma vietā nomira automašīnas “Ford” vadītāja un trīs pasažieri – 1958.gadā dzimusi sieviete, 1967.gadā dzimis vīrietis un 1947.gadā dzimis vīrietis. Vēl viens automašīnas pasažieris – 2004.gadā dzimis puika – ar dažādām traumām nogādāts slimnīcā.

Kopumā pagājušajā diennaktī Latvijā reģistrēti 66 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši deviņi cilvēki un četri cilvēki gājuši bojā. Rīgas reģionā reģistrēta 31 avārija, kurās cieta četri cilvēki.

Ceļu policijas darbinieki pagājušajā diennaktī Latvijā aizturēja deviņus autovadītājus, kuru organismā alkohola koncentrācija pārsniedza atļauto normu. Rīgas reģionā aizturēti trīs iereibuši autovadītāji.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.