Ceļu policisti apzinīgajiem autovadītājiem Jāņos dalīs ūdeni

Jau ceturto gadu pēc kārtas Valsts policija kopā ar AS “Aldaris” Līgo svētku un Jāņu reidu laikā apzinīgiem autovadītājiem, kuru izelpā netiks konstatēts alkohols, kā simbolisku pateicību pasniegs “Vichy” dzeramo ūdeni.

Kā biznesa portālu “Nozare.lv” informēja AS “Aldaris” vadītājs Marguss Kasteins, akcijas laikā šajā nedēļas nogalē paredzēts izdalīt 10 000 “Vichy Classique” dzeramā ūdens pudeļu. Tās saņems visi tie autovadītāji, kuri pie stūres būs sēdušies skaidrā.

Foto: iAuto.lv

“Jāņu svinību neiztrūkstoša sastāvdaļa ir alus, tādēļ jau vairākus gadus līgotājiem atgādinām, ka alus lietošana nav savienojama ar sēšanos pie stūres. Arī šogad svinētājiem vēlamies atgādināt, ka izvēle ir pavisam vienkārša – vai nu alus baudīšana, vai transportlīdzekļa vadīšana, ” norādīja Kasteins.

Savukārt Valsts policijas Satiksmes drošības pārvaldes priekšnieks Normunds Krapsis atzina, ka alkohola pārbaudes uz ceļiem svētku laikā būs īpaši svarīgas, ņemot vērā pēdējo mēnešu traģiskos negadījumos, kuros gājuši bojā iereibuši jaunieši.

Policijas reidi ir nepieciešami, taču tie var radīt neērtības godīgiem autovadītājiem – var nākties ilgāku laiku pavadīt ceļā līdz galamērķim, tādēļ sadarbība ar “Aldari” ir veids, kā varam kaut nedaudz iepriecināt šoferīšus un dot viņiem iespēju veldzēties,” sacīja Krapsis.

Valsts policijas pārstāvji jau iepriekš informēja, ka svētku laikā darbs noritēs pastiprinātā režīmā visā Latvijā, īpašu uzmanību pievēršot tam, vai vadītāji nesēžas pie stūres reibumā.

Kā ziņots, dzeramā ūdens zīmolu “Vichy” Latvijā pārstāv “Aldaris”. Ar zīmolu pieejams “Vichy Clasique”, negāzēts avota ūdens ar augļu aromātu “Vichy Fresh” un atspirdzinošs dzēriens aktīva dzīvesveida piekritējiem “Vichy Viva Sport” un “Vichy Isotonic”.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.