Sācies reklāmas videoklipu konkurss „Pārspēj CSDD reklāmas!”

Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD), biedrības „Go Beyond” un „Latvian Art Directors Club” aicina 10.–12.klašu skolēnus piedalīties konkursā „Pārspēj CSDD reklāmas!”. Konkursa laikā jaunieši tiek aicināti izveidot videoklipu, kura temats ir „Neļauj draugam sēsties pie stūres reibumā!”.

Afiša Foto: CSDD

Konkursa nolikums atrodams šeit: www.ladc.lv/csdd

„Ar šo konkursu mēs vēlamies vienlaikus nošaut vairākus zaķus,” stāsta biedrības „Go Beyond” un programmas „Runājot par alkoholu” pārstāve Marta Tomase. „Pirmkārt, mēs aicinām jauniešus būt sociāli atbildīgiem un neļaut draugam, radiniekam, jebkuram līdzcilvēkam sēsties pie stūres reibumā. Otrkārt, jauniešus vienmēr ir vilinājusi reklāma, tā ir viena no pieprasītākajām nākotnes profesijām. Konkursa laikā jauniešiem būs iespēja tuvāk iepazīt, kā ideja pārtop reklāmas videoklipā. Un, treškārt, konkurss un tā laikā radītie video stāsti palīdzēs pedagogiem veidot sarunas ar jauniešiem par sekām, ko rada alkohola vai apreibinošo vielu lietošana.”

„Mēs esam priecīgi, ka tieši jaunieši bija iniciatori pretreibuma kampaņas klipu veidošanai. Satiksmē īpaša riska grupa ir jaunie satiksmes vadītāji, kuriem ne reti ir vēlme pie auto stūres pārbaudīt savu spēju robežas. Diemžēl, šā gada sākums ir parādījis, ka šādi „eksperimenti” ne reti beidzas traģiski,” skaidro CSDD sabiedrisko attiecību daļas vadītājs Jānis Aizpors. Viņš skaidro, ka konkursā primāri tiks vērtēta reklāmas ideja, kā arī jauniešu spēja izprast sociālās reklāmas specifiku. Vidusskolēns tiek aicināts savu redzējumu uz problēmas risinājumu nofilmēt kaut ar telefona palīdzību. Mums ir svarīgi, ka jaunieši nav vienaldzīgi un ka viņi reklāmas veidošanas procesā iesaista arī savus draugus un ģimeni.

Konkursa videoklips un aizpildīta pieteikuma anketa jāiesniedz elektroniski, sūtot uz e-pastu: [email protected] līdz 2014.gada 5.maija plkst. 23:59.

Iesniegtos sociālās reklāmas videoklipus vērtēs žūrija, kurā darbosies „Latvian Art Directors Club”, CSDD un biedrības „Go Beyond” pārstāvji. Trīs labāko ideju autori saņems naudas balvas, bet seši labākie videoklipi (pēc žūrijas vērtējuma) tiks publiskoti internetā: www.draugiem.lv/csdd/, kur uzvarētāju noteiks sekotāju balsojums. Labākā videoklipa autori iegūs iespēju īstenot savu reklāmas ideju kopā ar profesionālu reklāmas aģentūru. Šis videoklips tiks izmantots CSDD 2014.gada Jāņu kampaņā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.