“Neste Oil” iegulda 3 miljonus eiro tīkla paplašināšanā

Lielākais automātisko degvielas uzpildes staciju tīkls “Neste Oil” atklāj jau ceturto degvielas uzpildes staciju (DUS) šogad, kopumā tīkla paplašināšanā ieguldot 3 miljonus eiro. Ceturtā šogad atklātā “Neste Oil” stacija atrodas Olainē, un līdz ar tās atvēršanu “Neste Oil” tīkls ir paplašināts līdz 62 stacijām.

Foto: Publicitātes foto

“Šajā gadā esam raduši iespēju īstenot strauju “Neste Oil” degvielas uzpildes staciju tīkla paplašināšanu, atklājot jaunas stacijas ne tikai Rīgā, bet arī ārpus tās. Augstākās kvalitātes degviela no Somijas ir pieejama jau 62 “Neste Oil” stacijās Latvijā, tostarp divās jaunajās stacijās Rīgā, kā arī Vecumniekos un Olainē,” saka SIA “Neste Latvija” mazumtirdzniecības vadītājs Armands Beiziķis.

Uz visām “Neste Oil” DUS gan 98. un 95. markas benzīns, gan dīzeļdegviela tiek piegādāta no “Neste Oil” rūpnīcas, kas atrodas Somijā Eiropas modernākajā naftas pārstrādes kompleksā. Par degvielu norēķināties var ar skaidru naudu, banku kartēm un “Neste Oil” degvielas karti privātpersonām un uzņēmumiem.

Šodien atklātā “Neste Oil” DUS, kas atrodas Olainē, Zemgales ielā 1a, ir piemērota gan vieglā transporta līdzekļu degvielas uzpildei, gan smagā autotransporta degvielas uzpildei ar ātrgaitas dīzeļdegvielas sūkni. Turpmākās divas nedēļas katru dienu no plkst. 8 līdz 20 jaunajā “Neste Oil” DUS atradīsies Neste Oil darbinieks, kurš klientiem palīdzēs iepazīt DUS darbību. Jaunajā “Neste Oil” stacijā degvielai būs īpaša atklāšanas cena.

Visās “Neste Oil” DUS tiek ievēroti augstākie drošības un vides aizsardzības standarti. Rūpējoties par vidi, visas “Neste Oil” DUS aprīkotas ar jaunākās paaudzes LED apgaismojumu sistēmu, kas ļauj samazināt elektroenerģijas patēriņu uz pusi. Apgaismojumu sistēma ne tikai uzlabo energoefektivitāti, bet arī klientiem nodrošina patīkamāku un gaišāku vidi “Neste Oil” degvielas uzpildes stacijās.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.