Naktī Jūrmalā autoavārijā gājuši bojā četri cilvēki

Pagājušajā naktī Jūrmalā ceļu satiksmes negadījuma gāja bojā četri jaunieši.

Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļā aģentūru LETA informēja, ka plkst.1.40 Asaru prospektā pagaidām neidentificēts vadītājs ar automašīnu “BMW 740” nobrauca no ceļa un ietriecās kokā. No gūtajām traumām notikuma vietā nomira 1992.gadā dzimis vīrietis, 1991.gadā dzimis vīrietis, 1993.gadā dzimis vīrietis un vēl viens vīrietis, kura personība nav identificēta. Patlaban policijas darbinieki noskaidro ceļu satiksmes negadījuma apstākļus.

Savukārt vakar Priekuļu novadā, autoceļa Valmiera-Cēsis-Drabeši 17.kilometrā, automašīna “Toyota Hilux” notrieca 2004.gadā dzimušu zēnu, kurš šķērsoja ceļa braucamo daļu. Bērns guvis traumas un nogādāts slimnīcā.

Kopumā pagājušajā diennaktī Latvijā reģistrēti 35 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši astoņi cilvēki un četri cilvēki gājuši bojā. Rīgas reģionā reģistrētas 20 avārijas, kurās cietuši seši cilvēki un četri cilvēki gājuši bojā.

Ceļu policijas darbinieki pagājušajā diennaktī Latvijā aizturēja deviņus autovadītājus, kuru organismā alkohola koncentrācija pārsniedza atļauto normu. Rīgas reģionā tika aizturēti divi iereibuši autovadītāji.

Jau ziņots, ka martā notikušas vairākas traģiskas avārijas, kurās gājuši bojā jaunieši. Talsu novada Stendē pagājušās sestdienas rītā uz dzelzceļa pārbrauktuves notika vilciena un vieglās automašīnas sadursme. Negadījumā gāja bojā 1996.gadā dzimusi jauniete un 1995.gadā dzimis jaunietis, bet slimnīcā nogādāta automašīnas vadītāja, 1996.gadā dzimusi meitene un 1990.gadā dzimis vīrietis.

Savukārt 11.martā uz ceļa Taurupe-Zaube automašīnas “Audi 100” vadītājs, iebraucot līkumā, netika galā ar automašīnas vadību un, nobraucot no ceļa, ietriecās kokā. Negadījumā gāja bojā visi seši automašīnā sēdošie cilvēki – 1990., 1986., 1974., 1996. un 1995.gadā dzimuši vīrieši un 1995.gadā dzimusi jauniete.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.