Avārijā Mālpils novadā smagi cietis vīrietis

Vakar Mālpils novada Sidgundā automašīnas avārijā smagi cietis 22 gadus vecs vīrietis, aģentūra LETA uzzināja Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļā.

Uz autoceļa Inciems-Sigulda-Ķegums pagaidām nenoskaidrots vadītājs, braucot ar automašīnu BMW, nobrauca no ceļa un ietriecās kokā. No avarējušās automašīnas ar politraumu un stiprā alkohola reibumā nogādāts 1992.gadā dzimis vīrietis. Pašlaik policijas darbinieki noskaidro personu, kura vadīja automašīnu. Alkohola koncentrācija vīrieša organismā bija 2,52 promiles.

Kopumā pagājušajā diennaktī Latvijā reģistrēti 27 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši astoņi cilvēki. Rīgas reģionā reģistrētas 12 avārijas, kurās cietuši četri cilvēki.

Ceļu policijas darbinieki pagājušajā diennaktī Latvijā aizturēja 16 autovadītājus, kuru organismā alkohola koncentrācija pārsniedza atļauto normu, un trīs, kuri bija narkotisko vielu iespaidā. Rīgas reģionā tika aizturēti deviņi apreibuši autovadītāji, no kuriem seši bija lietojuši alkoholu, bet trīs – narkotikas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.