Jaunā Nissan Qashqai tirdzniecība Latvijā tiek uzsākta 24. februārī (+ foto)

Pilnīgi jaunais Nissan Qashqai ir klāt, un tā tirdzniecība Latvijā tiek oficiāli uzsākta pirmdien, šī gada 24. februārī.

Nissan Qashqai ilgu laiku ir bijis krosoveru segmenta top pozīcijās, un ir saražoti vairāk nekā 2 miljoni šī Nissan automobiļa modeļu. 7 gadu laikā, kopš Nissan Qashqai ir tirgū, tas ir bijis un ir vispārdotākais Nissan automobiļu modelis. Tas ir saņēmis neskaitāmus apbalvojumus un 2007. gadā tika atzīts par Latvijas Gada automobili, tas bija populārākais pasažieru automobilis Lietuvā 2013. gadā un viens no 5 vispārdotākajiem automobiļu modeļiem Igaunijā.

Nissan Qashqai Foto: Publicitātes attēls

Pilnīgi jaunā Nissan Qashqai iepriekšpārdošana ir bijusi ļoti veiksmīga, un Nissan ir saņēmis simtiem iepriekšēju pasūtījumu. Pat bez iespējas izmēģināt jauno automobili izmēģinājuma braucienā, redzot to tikai attēlos, cilvēki vēlās to iegādāties. “Mēs ļoti priecājamies redzēt, ka jaunais Qashqai rada tik lielu interesi. Kad Qashqai tika laists klajā 2007. gadā, tas radīja jaunu automobiļu segmentu, kļūstot par pionieri krosoveru segmentā, un tagad mēs esam lepni iepazīstināt ar pirmo otrās paaudzes krosoveru. Mēs esam pārliecināti, ka pircēji Latvijā, Lietuvā un Igaunijā iemīļos jauno Nissan Qashqai, un iepriekšējās paaudzes Qashqai panākumi un popularitāte turpināsies. Ar šo, nākamās paaudzes Qashqai, mēs esam veikuši soli tālāk un ceram, ka līdz 2016. gadam tas palīdzēs Nissan kļūt par Āzijas automobiļu ražotāju zīmolu Nr. 1 Eiropā. Bez kompromisiem tā daudzpusības ziņā un vērtībā, nākamās paaudzes Nissan Qashqai uzstāda jaunu latiņu inteliģentu tehnoloģiju, efektivitātes un drošības ziņā, paceļot krosoveru segmentu jaunā līmenī,” saka Margus Mikk, Nissan Nordic Europe Baltijas valstu reģiona vadītājs.

Nissan Qashqai Foto: Publicitātes attēls

Februāra beigās jaunais Nissan Qashqai jau dodas tūrē pa Baltijas valstīm kampaņu “UNLOCKTALLINN.EE”, “UNLOCKRIGA.LV”, “UNLOCKVILNIUS.LT” ietvaros, kopā ar vietējām slavenībām atklājot Baltijas valstu galvaspilsētās jaunas un aizraujošas vietas. Vietas, kuras kampaņas ietvaros pēc interesentu pieprasījuma atrastas Rīgā, iespējams apskatīties mājas lapā: Unlockriga.lv, un apkopojums kopā ar pilnīgi jauno Nissan Qashqai būs aplūkojams arī 28. februārī un 1. martā Rīgā, tirdzniecības centrā “ALFA”.

Pilnīgi jaunā Nissan Qashqai oficiālā tirdzniecība pie visiem Nissan dīleriem Latvijā sākas 24.02.2014. Jaunā Nissan Qashqai cena, ir sākot no 16 990 €.

Nissan Qashqai Foto: Publicitātes attēls

Nissan Qashqai Foto: Publicitātes attēls

Nissan Qashqai Foto: Publicitātes attēls

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.