Rīgā automašīna notriec gājēju

Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļā aģentūru LETA informēja, ka Duntes ielā 1954.gadā dzimis vīrietis ar automašīnu “Škoda” notrieca gājēju, 1942.gadā dzimušu sievieti. Gājēja ar galvas traumu un lūzumiem nogādāta slimnīcā.

Savukārt Rīgā, Krustpils un Zasas ielas krustojumā, 1972.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu “Chrysler”, sadūrās ar velosipēdu, kuru vadīja 1988.gadā dzimis vīrietis. Avārijā cieta velosipēdists, kurš ar traumām nogādāts slimnīcā.

Kopumā pagājušajā diennaktī Latvijā reģistrēti 56 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši desmit cilvēki. Rīgas reģionā reģistrētas 27 avārijas, kurā cietuši pieci cilvēki.

Ceļu policijas darbinieki pagājušajā diennaktī Latvijā aizturējuši septiņus transportlīdzekļu vadītājus, kuriem alkohola koncentrācija organismā pārsniedza atļauto normu. Četri no tiem bija autovadītāji, bet trīs – velosipēdu un motorolleru vadītāji. Tostarp Rīgas reģionā par braukšanu reibumā aizturēti trīs transportlīdzekļu vadītāji – divi autovadītāji un viens velosipēdists.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.