Noskaidros Latvijā drošāko uzņēmuma autoparku

Foto: ventspils.lv

Latvijā otro gadu tiks rīkots konkurss, kurā noskaidros drošāko uzņēmuma autoparku, portālu „iAuto” informēja konkursa rīkotāji.

Konkursa mērķis ir noskaidrot Latvijas uzņēmumus, kuros vissekmīgāk tiek veikta uzņēmumu autoparku pārvaldīšana, kā arī palīdzēt uzņēmumiem izvērtēt iespējamos riskus, kas saistīti ar uzņēmuma autoparku un sniegt padomus tā efektīvākā un drošākā vadīšanā, uzlabojot kopējo satiksmes drošību Latvijā.

Pieteikties konkursam tiek aicināti uzņēmumi, kuru autoparkā ir desmit vai vairāk transportlīdzekļu. Uzņēmumi savu dalību konkursam var pieteikt līdz šī gada 8.novembrim, elektroniski aizpildot anketu apdrošināšanas kompānijas „Balta” mājaslapā.

Konkurss norisināsies divās kārtās. Pirmajā kārtā tiks izvērtēta uzņēmuma sniegtā informācija, kā arī CSDD statistika par uzņēmuma transportlīdzekļiem un to stāvokli. Savukārt otrajai kārtai tiks izvirzīti desmit labākie uzņēmumi, kurus klātienē ar padziļinātas intervijas un anketas palīdzību izvērtēs speciāla žūrija.

Žūrijas sastāvā būs „Balta” galvenais risku parakstītājs Edgars Goldmanis, DBS valdes loceklis Edmunds Ozolnieks, žurnālists Normunds Avotiņš, kā arī satiksmes psiholoģe Daina Voita.

Pretendenti tiks vērtēti vairākās kategorijās, atsevišķi izdalot mazāka un lielāka izmēra autoparkus, kā arī komerctransportu un pasažieru pārvadātājus.

Pērn konkursā uzvarēja pasažieru pārvadātājs „Ventspils reiss”.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.