Tehniskās apskates nakts norises kārtība

Ceturtdien, 29.augustā, Rīgā, vieglo transportlīdzekļu tehniskās apskates stacijā Antenas ielā 2, no plkst.20:00 notiks Tehniskās apskates nakts ar devīzi „Mēs par drošu auto!“. Pasākuma laikā transportlīdzekļiem bez maksas būs pieejama auto diagnostika un dažādas ar satiksmes drošību saistītas izklaides.

Lai regulētu auto plūsmu, pie iebraukšanas tehniskās apskates stacijas stāvlaukumā transportlīdzekļu īpašnieki saņems kārtas numuriņu. Savukārt pie barjeras iebraukšanai uz līnijām darbosies tablo, uz kura tiks rādīts tas kārtas numurs, kuram konkrētajā brīdī jāiebrauc stacijā.

Gaidot rindu uz bezmaksas diagnostiku, apmeklētājiem tiks piedāvāti daži izklaidējoši pasākumi:

  • „apgāžamajā mašīnā“ praksē varēs pārliecināties par drošības jostu lietošanas nepieciešamību;
  • moto un velo triāla trikus demonstrēs labākie ekstrēmo sportu pārstāvji Baltijā. Priekšnesumu laiki: pulksten 21:15-21:35, pulksten 22:30-22:50 un pulksten 23:30-23:50;
  • PIT STOP sacensības, jo gadās uz ceļa nomainīt arī riteni;
  • informācija par sacensībām Biķernieku trasē „Dzintara aplis 2013” un šo sacensību spēkratu (VOLGA, žigulis un formula) demonstrācija;
  • iespējas iepazīties ar CSDD e-risinājumiem.

Tehniskās apskates stacija šajā naktī strādās līdz pēdējam klientam. Pasākumu vadīs auto žurnālists Pauls Timrots, bet par muzikālo noformējumu rūpēsies DJ Dace Grimze.

Tehniskās apskates nakti rīko SIA „Auteko&TŰV“ sadarbībā ar Ceļu satiksmes drošības direkciju . Pasākuma nolūks ir mudināt autobraucējus piedalīties ceļu satiksmē ar drošiem un tehniskā kārtībā esošiem transportlīdzekļiem, lai neapdraudētu ne savu, ne arī citu satiksmes dalībnieku veselību un dzīvības.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.