Jaunais Ford EcoSport SUV tagad arī Latvijā (+ FOTO)

Latvijā ieradies jaunais stilīgais Ford EcoSport SUV – kvalitātes, iespēju un tehnoloģiju apvienojums

Šī gada 1. martā oficiālais Ford pārstāvis Latvijā Inchcape Motors Latvia iepazīstināja medijus ar jauno kompakto sporta apvidus klases auto Ford EcoSport, kas atgriezies Eiropā uzlabotā kvalitātē, apvienojot jaunākās tehnoloģijas un iespējas izcilai un pārliecinātai braukšanai. Pirmā iepazīšanās ar robusto un stilīgo Ford EcoSport notika Drifta hallē populārāko ielas kultūras sportistu – longbordista Matīsa Baloža un BMX flatland braucēja Dāvja Dudeļa – vadībā.

Kompaktais sporta apvidus auto urbānajā vidē jūtas kā zivs ūdenī. Ford EcoSport ļauj vadītājam ne vien baudīt neaizmirstamu braukšanas kvalitāti neatkarīgi no apstākļiem un vides, bet arī būt pamanāmam un oriģinālam, izmantojot personalizēšanas iespējas. Pirmo reizi auto ir pieejams arī sporta versijā EcoSport ST-Line – jaudīgie un efektīvie EcoBoost benzīna un TDCi dīzeļmotori piedāvā drosmīgu stilu un sportisku braukšanas dinamiku.

Pilsētnieciski stilīgais Ford EcoSport būs pieejams ar jaunu un uzlabotu 1,5 litru EcoBlue dīzeļmotoru, kas nodrošina 125 ZS jaudu. Auto aprīkots ar sešpakāpju manuālo pārnesumkārbu, ir pieejams arī pilnpiedziņas versijā. Ford EcoSport būs pirmais modelis, kurā apvienojumā ar EcoBlue dīzeļmotoru tiek piedāvāta arī inteliģentā visu riteņu piedziņas tehnoloģija, kas braukšanu padara daudzpusīgāku, jaudīgāku un drošāku. Tiem, kas priekšroku dod benzīna motoriem, Ford EcoSport būs pieejams ar EcoBoost 1,0 litra 100 ZS, 125 ZS vai pat 140 ZS benzīna motoru, izvēloties sešpakāpju automātisko transmisiju vai sešpakāpju manuālo pārnesumkārbu.

Sportisko raksturu papildina jaunie 17 un 18 collu vieglmetāla diski, kas tiek piedāvāti ar dažādu apdari, ieskaitot Magnetic Low Gloss, Shadow Silver, Flash Grey un High Gloss Black. Klientiem būs iespēja izvēlēties arī savdabīgu, pie bagāžnieka durvīm piestiprināmu rezerves riteni. Vēl viens būtisks fakts, runājot par Ford EcoSport, ir tā klīrenss: 19 centimetru benzīna motora modeļiem un 16 centimetru – ar dīzeļdzinēju aprīkotajiem modeļiem. Tas nozīmē, ka jauno Ford EcoSport nebiedē piedzīvojumi arī ārpus komforta zonas.

Izteiksmīgi veidotais motora pārsegs ar tā centrā esošo izliekumu nodrošina labāk modelētas priekšdaļas izskatu, ko papildina zem pārsega augšējās malas paslēptās apsildāmās lukturu mazgāšanas sprauslas. Priekšdaļas dizaina dominējošie elementi ir jauna un liela trapeces formas dekoratīvā aizsarguzlika un īpatnējas, stūrainas formas lukturi, kuros tagad iebūvēta augstas intensitātes gāzizlādes lampu sistēma un stilīgas LED dienas gaismas.

Stūrainās formas miglas lukturu korpusi noslēdz priekšējo trīs ceturtdaļu profilu, ko iedvesmojušas mugursomas lences un kas izstrādāts, lai parādītu uz piedzīvojumiem orientētā auto būtību. Pārveidots ir arī EcoSport aizmugurējais atdurstienis un pakaļējie lukturi, lai automobilis iegūtu izteiksmīgāku izskatu. Klienti var izvēlēties starp 12 virsbūves pamata krāsām.

Ford EcoSport tehnoloģisko stilu papildina izsmalcinātā SYNC 3 komunikācijas un izklaides sistēma, kas ir savienojama ar Apple CarPlay un Android Auto™. SYNC 3 sistēma faktiski autovadītājam ļauj izmantot viedtālruņa sniegtās iespējas. Tādas populāras lietotnes kā Spotify un Waze automobilī Ford EcoSport kļūst par tā sastāvdaļu, kas nozīmē, ka, piemēram, nav nepieciešama atsevišķa navigācijas programma. Jaunā un jaudīgā B&O PLAY audiosistēma piedāvā uzlabotu skaņu, ļaujot komfortablajā un klusajā salonā nodoties mūzikas baudījumam.

Desmit skaļruņi, ieskaitot bagāžniekā iebūvēto pastiprinātāju, kā arī vidējo frekvenču skaļruni paneļa centrā, veido īpaši EcoSport pielāgotu audiosistēmu, un tās vadība tiek nodrošināta ar jaunāko digitālo signāla apstrādes pastiprinātāju, kas ļauj veikt precīzu izlīdzināšanu un skaņas miksēšanu, ieskaitot Surround Sound iestatījumu.

“Mēs esam uzlabojuši jaunā Ford EcoSport kvalitāti, tehnoloģijas un daudzpusību, lai sniegtu lielāku pārliecību un labākas vadības iespējas – to, ko vēlas mūsu SUV segmenta klienti,” sacīja Ford Motor Company starptautiskais B klases automobiļu līnijas direktors Gerijs Bouzs (Gary Boes). “Autovadītāji pie stūres jutīsies īpaši ērti un pārliecināti.”

 

Foto: Publicitātes attēls

Foto: Publicitātes attēls

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.